Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 21:15, 14 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)

Sorry bo może być duży nalot i znowu pełna chata ludziooofffff z Andą będę się widziała w sierpniu u Marty w Hortulusie będę ze 2 tygodnie po Eci? A może tydzień? Nie wiem, jakoś tak

Uhhuuummm czyli pasi
Pytanie mam w związku z tym czy gdyby Ewcia cosik zielonego dla mnie przywiozła , to mogłybyšmy jakoś zorganizować dostarczenie tego do mnie ?? na przykład..kuriera bym Ci wysłala ?? mogę liczyć na spakowanie ?? ewentualne oczywiście, bo nie wiem czy to dojdzie do skutku
Szczęściary jesteście bardzo bym sie koedyś chciała spotkać z Ewką
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:21, 14 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
JulkAd napisał(a)
Jestem, ale muszę nadrobić u Ciebie zaległości...tydzień nie byłam Czy Ty jesteś pewna, że to kot?...jakiś wielgaśny on?


Juleczko tu się naprawdę nic wielkiego nie dzialo jakby co , to bym Ci streszczenie napisała ale oprócz problemów z lotosem i przeciekającą sadzawką nic wielkiego się ńie działo
Weterynarz autotytatywnie stwierdził ,że to kot .. nawet rasowy norweski leśny to podobno druga z największych ras kotów a mój jest facetem dodatkowo ( noooo..pófacetem bo kastrat ) stąd ten gabaryt
Ale jak siedzi na kolananch , to masz siłkę gratis taaakie słonisko
Ale jest uroczy
Wnet miną dwa lata od czasu kiedy się do nas przybłąkał
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 22:33, 14 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)

Uhhuuummm czyli pasi
Pytanie mam w związku z tym czy gdyby Ewcia cosik zielonego dla mnie przywiozła , to mogłybyšmy jakoś zorganizować dostarczenie tego do mnie ?? na przykład..kuriera bym Ci wysłala ?? mogę liczyć na spakowanie ?? ewentualne oczywiście, bo nie wiem czy to dojdzie do skutku
Szczęściary jesteście bardzo bym sie koedyś chciała spotkać z Ewką

Ela, nie ma problemu. Spakuję, wyślę, jakby co
Ewka już u Marty raz była w tym roku i ja będę miała tę przyjemność Ecię poznać a może przyjedziesz na Termy do Poznania w terminie przyjazdu Eci??? Hęęę?
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Nikita 23:24, 14 lip 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
I ja przydrepciłam zakomplementować ławeczkę. CUDO, po prostu CUDO! Jak jeszcze patyną zajdzie i bluszcz ją otuli to będzie rewelacja !!!!!!!!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
gierczusia 10:26, 15 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)

Ela, nie ma problemu. Spakuję, wyślę, jakby co
Ewka już u Marty raz była w tym roku i ja będę miała tę przyjemność Ecię poznać a może przyjedziesz na Termy do Poznania w terminie przyjazdu Eci??? Hęęę?

Noo nieeee na golasa siem kcecie spotykaććć ?? fffstyd mi za Was
A tak na serio przyznam ,że wolałabym hortulusa niż termy , bo to by była raczej dla mnie atrakcja ale...kto tam wie ??

Mieli mi się z wyjazdem ,jeszcze nie wiem kiedy to będzie , a na dodatek moja babcia leży i trzeba sié nią opiekować..zwykle robi to mama , ale na przełomie lipca i sierpnia wyjeżdža do sanatorium...echhhh

Ale...zapodaj termin kto wie
Wielkie dzięki za oferté pakowania ciekawe czy sie uda Ewka ma takiego średniego w gabarytach przywrotnika.jest podobno kompaktowy , zwarty..u nas jest niedostépny ciekawe czy się uda Jej go upchnąć
Ściskam mooocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:33, 15 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Nikita napisał(a)
I ja przydrepciłam zakomplementować ławeczkę. CUDO, po prostu CUDO! Jak jeszcze patyną zajdzie i bluszcz ją otuli to będzie rewelacja !!!!!!!!!

Kochana patyna już była włącznie z mchem i na dodatek " marasem " czyli brudem po naszemu brudu trza było sié pozbyć , więc poszedł się rąbać razem z patyną ...nie wytrzymał kerszera
Za jakiś czas będą znowu i patyna i brud..niestety to ni to co Anglia..gdzie jest..tylko patyna nad bluszcami pracuję intensywnie..muszą nadrobić te przymrozki majowe..były całkiem łyse
Buziol
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 11:09, 15 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)

Noo nieeee na golasa siem kcecie spotykaććć ?? fffstyd mi za Was
A tak na serio przyznam ,że wolałabym hortulusa niż termy , bo to by była raczej dla mnie atrakcja ale...kto tam wie ??

Mieli mi się z wyjazdem ,jeszcze nie wiem kiedy to będzie , a na dodatek moja babcia leży i trzeba sié nią opiekować..zwykle robi to mama , ale na przełomie lipca i sierpnia wyjeżdža do sanatorium...echhhh

Ale...zapodaj termin kto wie
Wielkie dzięki za oferté pakowania ciekawe czy sie uda Ewka ma takiego średniego w gabarytach przywrotnika.jest podobno kompaktowy , zwarty..u nas jest niedostépny ciekawe czy się uda Jej go upchnąć
Ściskam mooocno


Elaaa, no dzie na golasa ffff innym miejscu będzie impra spotkaniowa, przeca ja za wieloryba na termach bym robiła poza tym nie umiem pływać Termy wskazałam jako punkt do "zwiedzenia", jest jeszcze botanik, palmiarnia i caaaaaałe mnóstwo "markietów" i kilka CO .
Prive
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
ElzbietaFranka 12:05, 15 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14012
Zycze powodzenia. Od czasu do czasu wstaw fote jak ci idzie z tym ratunkiem.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
gierczusia 14:35, 15 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)


Elaaa, no dzie na golasa ffff innym miejscu będzie impra spotkaniowa, przeca ja za wieloryba na termach bym robiła poza tym nie umiem pływać Termy wskazałam jako punkt do "zwiedzenia", jest jeszcze botanik, palmiarnia i caaaaaałe mnóstwo "markietów" i kilka CO .
Prive


Uhhummm to teraz ffszytsko wiem myślałam ,że termy ze względu na dzieci
Jakiego wieloryba , ja Ciem proszem teraz to już Cié widziałam i proszem mi tu oczek nie mydlić jesteš solidna Babka i masz wszystko na miejscu , ott co
Niesty nie dam rady, priva pisałam..a szkoda mi bardzo bardzo
Uściskaj Ewę ode mnie mooocno
A Wy bawcie sié dobrze
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:38, 15 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ElzbietaFranka napisał(a)
Zycze powodzenia. Od czasu do czasu wstaw fote jak ci idzie z tym ratunkiem.

Dziéki Elcia już teraz idzie nowy liśč , jakiś taki inny sztywny...no i kłącze jest jakotako bo juž przesadziłam do innej zwykłej ziemi, czekam na paczkę z ziemią do roślin wodnych a ci tam w sklepie to chyba czas mają
Bioczos muszę kupić no i do dzieła
Dziękuję Ci bardzo za wsparcie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies