Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie

MarekW 20:11, 30 kwi 2014


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
a ja już bym matę z koła wyrzucił i posadził tam jeszcze dużo pięknych bylin i cebulek - to na wiosnę podobnie do zawijaska, a i jeszcze trawki będą dobrze się prezentować. A tak poza tym to już mnóstwo pracy wykonałaś i chyba miałaś projekt ogrodu :0 ale go realizujesz etapami albo zmieniłaś koncepcję
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
piwonia 20:15, 30 kwi 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 29
Troszkę przodu ale mało widać rośliny , co nie które dopiero liście dostają. z innej perspektywy, za białą obwódką wsadzone hortensje bukietowe 10 sztuk. W głębi kalina , derenie i tujowate.
Sosna himalajska niestety nam odpadnie
____________________
Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie
piwonia 20:19, 30 kwi 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 29
MarekW napisał(a)
a ja już bym matę z koła wyrzucił i posadził tam jeszcze dużo pięknych bylin i cebulek - to na wiosnę podobnie do zawijaska, a i jeszcze trawki będą dobrze się prezentować. A tak poza tym to już mnóstwo pracy wykonałaś i chyba miałaś projekt ogrodu :0 ale go realizujesz etapami albo zmieniłaś koncepcję

Na tą chwilę jeszcze trzymam matę ponieważ muszę dokupić rośliny i nie chcę żeby mi chwasty zarosły. A swoją drogą to agrotkaniny było 700m2 i wszystko wyrwałam po przeczytaniu na forum jakie są jej skutki.
Projektu nie miałam - wszystko z głowy wymyślałam co niestety ma też i złe strony bo nie ze wszystkiego jestem zadowolona.
____________________
Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie
MarekW 20:20, 30 kwi 2014


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Ale ogród ma potencjał wygląda na spory i jest gdzie poszaleć
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
piwonia 20:27, 30 kwi 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 29
A tu planuję w małej łezce tuję spiralę i w większej rabacie 3 klony na pniu. Czy uważacie , że dobrze to będzie wyglądać???????
____________________
Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie
piwonia 20:27, 30 kwi 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 29
I z drugiej perspektywy
____________________
Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie
pagap 22:08, 30 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Zapowiada się ładny ogród, będę śledzić twoje poczynania, wklejaj na bieżaco zdjęcia
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
piwonia 23:44, 30 kwi 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 29
Proszę doradzcie co tu zrobić. Pierwsza wersja 3 kule -fontanna , nasadzenia z bukszpanu i żurawek , wszystko wysypane żwirem w kolorze jasnym grafitowym. A może ładne nasadzenia i kora. Sosna do usunięcia , chyba się nie przyjmie. Sadzona w marcu ale zaczyna żółknąć. Podpowiem , że o bwód tej rabaty 28mb
____________________
Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie
Dorota123 16:01, 01 maj 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witam w naszej paczce Już jest pięknie i z jakim rozmachem. Jeśli posadzisz same RH przy tarasie będzie trochę monotonnie i ładnie tylko na wiosnę, druga opcja jest ciekawsza.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
piwonia 21:54, 01 maj 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 29
Witaj Dorotko. Dzisiaj właśnie posadziłam rd w innym miejscu. Dwie szt pod altaną i dwie na przodzie .
Przy tarasie będą kule i stożki a wypełnienia z zurawek i może pelargonii.
____________________
Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies