Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

Napia 20:38, 24 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
bql3 napisał(a)
Agnieszko

Witam, mimo tak póżnej godziny to wpadłem z rewizytą do Twego romantycznego ( a dlaczego "prawie"? ) domek masz marzenie o tarasie nie wspomnę, ogród a w nim niesamowite możliwości aranżacji rabat a i pejzaże dookoła posesji masz beautiful - jesteś szczęściara i tyle Ci powiem ...aha i będę zaglądał.

pozdrawiam

Jan


ps

a tutaj cuś do poduchy choć co niektórzy nie tolerują takiej muzyki:

https://www.youtube.com/watch?v=IMxWA8Yuahc


Miło, że do mnie zajrzałeś. Czasami sama nawet o tak późnej porze buszuję po różnych wątkach, zresztą za chwilę sam zauważysz, że wiele jest tutaj nocnych Marków
Cieszę się, że podoba się Tobie mój ogród, prawie ogród, pozostanę na razie przy tym określeniu, bo ono najlepiej oddanie stan tworzenia i niepełności., a także dom i widoki za oknem. Szalenie je lubię i czasami pokazuję
Jestem pod wrażeniem Twojej japońskiej pasji, nie tylko ogrodowej - kaligrafia, japońska muzyka, ceremoniał parzenia herbaty, pięknie i harmonijnie łączą się w całość
Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 20:41, 24 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Bogdzia napisał(a)
A ja z gratulacjami na ,,setkę" zostawie juz wiosenny widoczek bo przez sadzenie cebul już o wiośnie trzeba myślec.


Miłego dnia.


Bożenko, dziękuję
A co to za cudeńko u mnie zostawiłaś? Bo że cebulowe, to rozumiem
Ja w sobotę planuję cebulowe nasadzenia, jeżeli wiosną wszystko zakwitnie, to będzie pięknie
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Agania 20:57, 24 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Agnieszko, aż się nie chce wychodzić od Ciebie....ale romantycznie i wyjątkowo u ciebie...słucham sobie muzy od Jana rodem z Japonii

Nie zapomniałam o Tobie, tyle się u mnie w pracy dzieje, że wracam do domu skołowana, jeszcze ostatnie dni w deszczu, nie sposób było wyjść z domu...ale relaks.........Japanesse music relaksuje i odpręża leęe zaparzyc sobie herbatkę

buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
monteverde 21:23, 24 wrz 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
O setucha poleciała gratki zostawiam z kwiatkiem
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Napia 21:57, 24 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Agania napisał(a)
Agnieszko, aż się nie chce wychodzić od Ciebie....ale romantycznie i wyjątkowo u ciebie...słucham sobie muzy od Jana rodem z Japonii

Nie zapomniałam o Tobie, tyle się u mnie w pracy dzieje, że wracam do domu skołowana, jeszcze ostatnie dni w deszczu, nie sposób było wyjść z domu...ale relaks.........Japanesse music relaksuje i odpręża leęe zaparzyc sobie herbatkę

buziak

Agatko, nie wychodź, zaraz przyrządzę pyszną herbatę co prawda nie według japońskich prawideł sztuki, ale zawsze ale za to przy pięknej japońskiej muzyce od Jana
Taki teraz czas, że człowiek goni i nie ma czasu nawet pomyśleć, co trzeba zrobić Ja też do kompa siadam tylko wieczorami i czasem podejrzę w pracy na telefonie A na dworze zimno, u nas dzisiaj były przymrozki i nie wiem, czy coś zmarzło. Jutro sprawdzę...
Skusiłaś mnie tą herbatą, biegnę
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 21:59, 24 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
monteverde napisał(a)
O setucha poleciała gratki zostawiam z kwiatkiem


Za gratki ślicznie dziękuję a kwiatek jak zwykle dla mnie jest zagadką
Czy to rozchodnik w pięknym ujęciu? Tak podejrzewam
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
hanka_andrus 22:37, 24 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Chyba nie. Liście kapuściane i kwiaty dzwonkowe, Myślę, że to bergenia. Tak Aniu?

Agnieszko,
seteczka już jest, bedą kolejne.
A w ogrodzie masz nie malowane farbą olejną
Lecz żywe, cudne, budzące radość,
życzę byś miała tyle wolnego,
by tym rozkoszować się na całego!






____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Napia 07:01, 25 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
hanka_andrus napisał(a)
Chyba nie. Liście kapuściane i kwiaty dzwonkowe, Myślę, że to bergenia. Tak Aniu?

Agnieszko,
seteczka już jest, bedą kolejne.
A w ogrodzie masz nie malowane farbą olejną
Lecz żywe, cudne, budzące radość,
życzę byś miała tyle wolnego,
by tym rozkoszować się na całego!








Bergenia? Chyba bym nie wpadła, bo u mnie kwitnie wiosną i nie brałabym jej po prostu pod uwagę
Haniu, kochana jesteś za dobre życzenia i ciepłe słowa. - dziękuję
Tego czasu w tej chwili nie ma za wiele, ale musi wystarczyć. Ogród daje olbrzymią radość i przynosi uspokojenie, uczy pogody ducha już teraz
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Agania 07:08, 25 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Musze się poprawić pierwszej seteczki nie przegapię, gratulacje Agnieszko

Ketmię-różę chińską zostawiam na tę okoliczność


leć dalej z romantycznym wątkiem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Napia 08:43, 25 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Agania napisał(a)
Musze się poprawić pierwszej seteczki nie przegapię, gratulacje Agnieszko

Ketmię-różę chińską zostawiam na tę okoliczność


leć dalej z romantycznym wątkiem


Dziękuję Aganiu za kwiatek i życzenia Ketmia piękna i kolor niespotykany. Nie widziałam jeszcze takiej pełnej
Romantyczny wątek - ładnie to brzmi
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies