Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

Napia 21:26, 14 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Na ganku
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 21:27, 14 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Dzisiaj cały dzień padało... ale krople deszczu też potrafią być ładne.

____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Gardener27 21:36, 14 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Napia napisał(a)
Na ganku


Agnieszko w świetnym masz stanie bakopę ale to kwestia chyba zadaszenia Moja też była piękna dopóki nie zaczęło padać i przestało po 4 tygodniach A w koszu po drugiej stronie to heliotro ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Napia 21:54, 14 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Gardener27 napisał(a)


Agnieszko w świetnym masz stanie bakopę ale to kwestia chyba zadaszenia Moja też była piękna dopóki nie zaczęło padać i przestało po 4 tygodniach A w koszu po drugiej stronie to heliotro ?


Przemku, ta jedna bakopa z czterech tak wygląda, pozostałe ledwie zipią
Po drugiej stronie roślinka, która jest ozdobna tylko z liści podbarwionych na fioletowo. Nie znam jej nazwy, ale piękna, zdrowa i pewnie jednoroczna
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Gardener27 21:58, 14 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Twoje pozostałe ledwo zipią a moje od dawna gryzą ziemię Heheee

Byłem dziś w ogrodniczym po chryzantemy ale jakieś takie niekształtne i nieciekawe były Wróciłem do domu z pustym bagażnikiem Może uda mi się gdzieś indziej
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Napia 22:11, 14 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Gardener27 napisał(a)
Twoje pozostałe ledwo zipią a moje od dawna gryzą ziemię Heheee

Byłem dziś w ogrodniczym po chryzantemy ale jakieś takie niekształtne i nieciekawe były Wróciłem do domu z pustym bagażnikiem Może uda mi się gdzieś indziej



Zanim pojechałam do ogrodniczego byłam w dwóch kwiaciarniach, bo nie chciało mi się daleko jechać, ale albo kolor nie ten, albo kształt, albo cena. Trzeba było się ruszyć, ale było warto
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Kasya 22:25, 14 paź 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42130
Napia napisał(a)
Na ganku


bardzo ladna kompozycja
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Katkak 22:25, 14 paź 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Aguś ale zrobiłaś śliczną aranżację przed domkiem . A wiesz, że z przekwitłych aksamitek w prosty sposób możesz pozyskać nasionka na następny sezon? No chyba, że nie chce Ci się bawić i wolisz kupić gotowe roślinki. Faktycznie pogoda jest cudna i biedne roślinki oszalały . Pozdrawiam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Napia 22:38, 14 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Kasya napisał(a)


bardzo ladna kompozycja

Dziękuję Kasiu
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 22:42, 14 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Katkak napisał(a)
Aguś ale zrobiłaś śliczną aranżację przed domkiem . A wiesz, że z przekwitłych aksamitek w prosty sposób możesz pozyskać nasionka na następny sezon? No chyba, że nie chce Ci się bawić i wolisz kupić gotowe roślinki. Faktycznie pogoda jest cudna i biedne roślinki oszalały . Pozdrawiam.

Kasiu, dziękuję, ale gdzie mi tam do Twoich kompozycji
Co roku zbieram nasionka, bo to najprostszy i najtańszy sposób pozyskiwania roślin. Tyle że aksamitki sieję prosto do ziemi, nie do doniczek, i zawsze pięknie rosną i kwitną
U nas dzisiaj pada i na najbliższe dni zapowiadają deszcze przyszła prawdziwa bura jesień
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies