Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród młodej ogrodniczki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród młodej ogrodniczki

LadyRose 07:53, 16 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 18
Mam pewnien problem i poitrzebuje porady..
Przy wejściu do domu mam posadzone 3 tujki (tak myślę że to tujki ) które były strzyżone w "kulki". Troszkę je zaniedbalam i jakoś w zeszłym roku przyciełam ale chyba za bardzo bo zostały mi same gołe gałązki. Czekałam aż się zazielenią ale w zesżłym roku tego nie zrobiły więc myślę sobie że na pewno na przyszły rok się zazielenią, ale mamy już połowe lipca a tu ciągle nic (oprócz 2 maleńkicg gałązeczek zielonych..). Gdzieś kiedyś czytałam artukuł(ale nie mogę go znaleć), że thui nie powinno się mocno ciąć bo się nie zazieleniają (ale nie wiem czy dobrze to pamiętam, czy to zależy od jakiejś konkretnej odmiany? ) . Prosze powiedzcie czy jest szansa, że coś jeszcze z tych drzewek będzie czy raczej trzeba myśleć żeby to jakoś zasłonić...?
Z góry bardzo dziękuje za pomoc


____________________
Ogród młodej ogrodniczki
aguleczka 15:34, 18 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Musze poszukać gałęzi i ja oskubać bo strasznie mi sie to drzewo u Ciebie podoba
____________________
Mój maleńki ogród
LadyRose 18:35, 28 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 18
Tak mnie jakoś natchnęło..
____________________
Ogród młodej ogrodniczki
Psiamama 20:16, 07 kwi 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Witaj LadyRose Obudziłaś się ze snu zimowego? Jak oczko z konarem? Ciekawa jestem efektu bo bardzo mi się ten pomysł spodobał pozdrowionka
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies