Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cioci czyli ciociogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cioci czyli ciociogród :)

malgorzata_s... 10:36, 19 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
AgnieszkaW napisał(a)
Gosiu, jak pięknie dom udekorowałaś


Aguniu dziękuję Bardzo mi się podobają takie dekoracje jak u ciebie i nawet kiedyś tak dekorowałam ale teraz odezwała się we mnie natura sroki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 10:36, 19 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
lojalna_ napisał(a)
Gosienko wszystkiego owocnego biegnę z rana do Ciebie z zyczeniami


Dzięki Jolu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 10:39, 19 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Pszczelarnia napisał(a)
Taki fijoł jest wskazany. Jak z bajki. Piękny ten szczyt domu. Aż tyle pierniczków? Na szczęście u mnie piernik mniej pracochłonny.


Ewuniu nie tylko pierniczki. Są bomby białe i czekoladowe i kocie oczka i orzeszki i kruche czekoladowe, waniliowe i rogaliki orzechowe. Wafelki przekładane jeszcze
Taka mieszanka trochę weselna
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Gocha 12:43, 19 gru 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Gosiu podziwiam Cię za tę Twoja pracowitość. Co roku obiecuję sobie , że porobię jakieś małe ciasteczka ale zazwyczaj kończy sie na szukaniu przepisów. A w domu dekoracji u mnie niet bo chałupa nawet jeszcze nie posprzątana. U Ciebie jest po prostu cudnie. Najlepiej włączyć kolędy zapalić w kominku siąść i marzyć.I świat staje się przez to jakiś lepszy. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
malgorzata_s... 14:54, 19 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Gocha napisał(a)
Gosiu podziwiam Cię za tę Twoja pracowitość. Co roku obiecuję sobie , że porobię jakieś małe ciasteczka ale zazwyczaj kończy sie na szukaniu przepisów. A w domu dekoracji u mnie niet bo chałupa nawet jeszcze nie posprzątana. U Ciebie jest po prostu cudnie. Najlepiej włączyć kolędy zapalić w kominku siąść i marzyć.I świat staje się przez to jakiś lepszy. Buziaki


Gosiu ja odwrotnie, obiecuje sobie że nie będę nikomu ciastek ani ciast piekła Kończy się na tym że zawsze mnie uproszą Nawet nowa tradycja się stworzyła że dzień lub dwa przed Wigilią , brat przychodzi i wszyscy mi asystują przy wypiekach podjadając i drinkując
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Dorota123 17:32, 19 gru 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pięknie udekorowałaś dom na zewnątrz i wewnątrz, moje klimaty. Cieszę się, że nie tylko u mnie gdzie się nie obejrzeć tam dekoracja, to znaczy , że nie jest ze mną aż tak źle. Bardzo mi się podoba.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Kasik 22:36, 19 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Kasiu znając ciebie to będzie powalająco Szkoda że się nie zobaczyłyśmy Buziaczki


Gosiu - przyjechaliśmy tak naprawdę na moje szkolenie w Katowicach. Kasia i Rysiu byli tak dobrzy, że nas przechowali. Czasu nie było za wiele.

Następnym razem nie odpuścimy

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
GosiaJoanna 22:44, 19 gru 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Jak pieknie i magicznie u Ciebie Małgoś
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
malgorzata_s... 17:37, 20 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Dorota123 napisał(a)
Pięknie udekorowałaś dom na zewnątrz i wewnątrz, moje klimaty. Cieszę się, że nie tylko u mnie gdzie się nie obejrzeć tam dekoracja, to znaczy , że nie jest ze mną aż tak źle. Bardzo mi się podoba.


Cieszę się że ci się podoba Uwielbiam dekoracje a twoje są śliczne
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 17:39, 20 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kasik napisał(a)


Gosiu - przyjechaliśmy tak naprawdę na moje szkolenie w Katowicach. Kasia i Rysiu byli tak dobrzy, że nas przechowali. Czasu nie było za wiele.

Następnym razem nie odpuścimy



Wiem że na szkoleniu byłaś dlatego odpuściłam Gdyby to były odwiedziny to też bym się wpraszała Może by mnie nie wygonili
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies