Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cioci czyli ciociogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cioci czyli ciociogród :)

Bogdzia 19:39, 22 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piekne zimowe zdjecia. Zapowiadaja za tydzień śnieg w całym kraju i podobno nawet dużo.Za życzenia dziekuje , ja dostosowałam sie do nowego trendu i życzenia zostawiłam tylko w przeznaczonym do tego wątku bo tak jak innym wydaje mi sieze nie do ogarnięcia jest bieganie po wszystkich wątkach. Mimo to życzę Wam wyjątkowych Świat pod każdym względem.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
malgorzata_s... 21:18, 22 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Już się poprawiam Zapomniałam że jest taki wątek specjalny do życzeń Faktycznie jest to super sprawa Na szczęście Danusia pilnuje za co bardzo dziękuję

Prośba serdeczna o nie wklejanie życzeń w wielu watkach a tylko jedno tutaj

http://www.ogrodowisko.pl/watek/5170-zyczenia-na-boze-narodzenie-i-nowy-rok-2014-2015?page=2#post_3

Pozdrawiam
Danusia
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 21:56, 22 gru 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Goiulek dziękuję za piękne życzenia . My też życzymy Wam zdrowych, radosnych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia oraz, żeby atmosfera tych cudownych chwil towarzyszyła Wam cały rok . Buziaki
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
malgorzata_s... 22:01, 22 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Dla wszystkich zaglądających zostawiam życzenia już tam gdzie być powinny czyli tutaj i na wątku świątecznym

Kochani życzę Wszystkim cudownych, pełnych miłości, radości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia. Spędźcie je w gronie tych których kochacie, niech niczego Wam nie brakuje a gdy miną niech pozostawią najmilsze wspomnienia
Nowy Rok niech przynosi dni radosne i ciekawe a ogrody niech nam wszystkim rosną i kwitną pięknie i bujnie


____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 22:03, 22 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Katkak napisał(a)
Goiulek dziękuję za piękne życzenia . My też życzymy Wam zdrowych, radosnych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia oraz, żeby atmosfera tych cudownych chwil towarzyszyła Wam cały rok . Buziaki


Kasiula buziak
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
iwonadm 22:05, 22 gru 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Gosiu odwiedzam Cię z przyjemnością tak tu miło i cuuudownie.
Na całe święta i na nowy rok wszystkiego co tylko sobie wymarzysz.
Pozdrawiam ciepło z nadzieją na biały puch
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
malgorzata_s... 22:10, 22 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
iwonadm napisał(a)
Gosiu odwiedzam Cię z przyjemnością tak tu miło i cuuudownie.
Na całe święta i na nowy rok wszystkiego co tylko sobie wymarzysz.
Pozdrawiam ciepło z nadzieją na biały puch


Podobno w drugi dzień ma padać śnieg
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Bea 22:14, 22 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Oby trochę popadało śniegu, od Bielska to może będzie biało, ale do nas nie napada.

Małgoś choinka cudniasta, katalogowe bombki hicior 2014.

Pozdrawiam i za życzenia dziękuję.
____________________
Beata W miniformacie
malgorzata_s... 22:17, 22 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Bea napisał(a)
Oby trochę popadało śniegu, od Bielska to może będzie biało, ale do nas nie napada.

Małgoś choinka cudniasta, katalogowe bombki hicior 2014.

Pozdrawiam i za życzenia dziękuję.


Beatko już tylko góry popruszone zostały Teraz jest +9 i lada moment krokusy wylezą
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Bea 22:21, 22 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Ja nie lubię jak do Żywca droga zaśnieżona bo w Łodygowicach tańce wywyjańce wyprawiam i strach się bać. Na górkach może być śnieg tam samochodem nie wjadę

____________________
Beata W miniformacie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies