Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na glinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na glinie

BarbaraM 09:38, 05 wrz 2014


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
To czeka cię ciężka praca.
Bywam.
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
Malgosik 11:29, 05 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
BarbaraM napisał(a)
To czeka cię ciężka praca.
Bywam.


No niestety nie przepadam za tym wydzieraniem darni, a tu taki wielki kawał. No ale może codziennie po trochę i coś z tego będzie.
Bergenia czeka od roku na rozsadniku i już strasznie chciałabym ją posadzić. No i żłobek Żurawek się rozrasta.
____________________
Ogród na glinie
BarbaraM 12:28, 05 wrz 2014


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Łatwiej jest zrobić oprysk Roundoupem,odczekać 3 tygodnie i spulchnić glegogryzarką.Jak nie masz sprzętu to można na jeden dzień wypożyczyć.
Tanio,łatwo i wygodnie.A tak to tylko się umordujesz jeśli chcesz to robić sama.
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
Malgosik 15:10, 05 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
BarbaraM napisał(a)
Łatwiej jest zrobić oprysk Roundoupem,odczekać 3 tygodnie i spulchnić glegogryzarką.Jak nie masz sprzętu to można na jeden dzień wypożyczyć.
Tanio,łatwo i wygodnie.A tak to tylko się umordujesz jeśli chcesz to robić sama.


nie lubię chemii
wolę się umordować
więcej czasu to zajmie ale trudno
____________________
Ogród na glinie
Iwk4 17:53, 07 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Małgosiu, kupiłam żurawki i pamiętając, że robiłaś z nich przedszkole, powiedziałam o tym mojemu M. Na to on zaczął rozdzielać moje nowe żurawki na dwie. Cieszyłam się, że będzie więcej, a dziś się martwię, czy to dobra pora i czy się przyjmą?
M powiedział, że w ciągu tygodnia powinny pokazać, czy dały radę. A ty co myślisz?
____________________
Ogródek Iwony II
Malgosik 12:04, 08 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Iwk4 napisał(a)
Małgosiu, kupiłam żurawki i pamiętając, że robiłaś z nich przedszkole, powiedziałam o tym mojemu M. Na to on zaczął rozdzielać moje nowe żurawki na dwie. Cieszyłam się, że będzie więcej, a dziś się martwię, czy to dobra pora i czy się przyjmą?
M powiedział, że w ciągu tygodnia powinny pokazać, czy dały radę. A ty co myślisz?


napewno dadzą radę
trzeba je skrapiać wodą
największe liście oberwać, by roślinę odciążyć, nie będzie ich musiała żywić
mi się przyjęły, a były z piętką, bez korzonków
____________________
Ogród na glinie
Tusiala 11:17, 10 wrz 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Masz żurawki o pięknym kolorku wypoczęta po wojażach?
Malgosik 11:41, 10 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Tusiala napisał(a)
Masz żurawki o pięknym kolorku wypoczęta po wojażach?

Aż tak mocno nie wojażowałam żeby się zmęczyć.
Ale domowych zaległości jeszcze nie nadrobiłam
Dziękuję, żurawki też mi się podobają, ale chcę je jeszcze rozjaśnić jaśniejszym różem.
____________________
Ogród na glinie
Iwk4 19:57, 10 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Malgosik napisał(a)


napewno dadzą radę
trzeba je skrapiać wodą
największe liście oberwać, by roślinę odciążyć, nie będzie ich musiała żywić
mi się przyjęły, a były z piętką, bez korzonków

Małgosiu, moje żurawki wszystkie listki mają stojące do góry Martwiłam się, bo dwie tak się rozerwały, że tylko piętka została, ale gdzieś doczytałam twojąopinię, że pietka wystarczy, to się uspokoiłam
Przez pewien czas żałowałam, że były rozdzielane. Ale w ten sposób mam żurawki po 3 zł
____________________
Ogródek Iwony II
Malgosik 22:59, 10 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Iwk4 napisał(a)

Małgosiu, moje żurawki wszystkie listki mają stojące do góry Martwiłam się, bo dwie tak się rozerwały, że tylko piętka została, ale gdzieś doczytałam twojąopinię, że pietka wystarczy, to się uspokoiłam
Przez pewien czas żałowałam, że były rozdzielane. Ale w ten sposób mam żurawki po 3 zł


jak sterczą to będzie dobrze
____________________
Ogród na glinie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies