Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czy to kiedyś będzie ogród?

Pokaż wątki Pokaż posty

Czy to kiedyś będzie ogród?

DanutaW 00:28, 22 cze 2014

Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 4
Witam wszystkich. Zapraszam do mojego niewielkiego ogrodu a właściwie powinnam powiedzieć na działkę gdyż do ogrodów jakie oglądałam na tym forum dużo mu brakuje. Mieszkam w tym miejscu trzeci rok i są to moje początki pracy w ogrodzie.
Oto mój przedogródek, który miał być w stylu angielskim.


a w nim



















na wiosnę dużo stokrotek, bratków i trochę tulipanów. Tulipany dostały ostatnią szansę. Posadziłam tulipany ostatni raz - tak im powiedziałam ( tulipanom) i nareszcie w tym roku miałam parę kępek.



W tym roku zrobiliśmy taras i szukając inspiracji na jego obsadzenie, trafiłam na forum. Przed trafieniem na forum myślałam, że wiem, co chcę mieć w ogrodzie. Zdawałam sobie sprawę, że mam jeszcze dużo do zrobienia ale trafiając tu zdałam sobie sprawę z tego jak i co chciałabym mieć oraz zobaczyłam jak dużo błędów popełniłam.





widok z tarasu



dla przysłonienia domu sąsiadów posadziliśmy tuje













____________________
DanutaW - Czy to kiedyś będzie ogród?
Gardenarium 14:43, 02 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Danusiu, link nie działa dlatego, że prowadzi do wizytówek, a teraz jesteś w naszych ogrodach i jest inny link. ale admin Ci poprawi, już napisałam. Pozdrawiam.

Działaj dalej i wklejaj swoje osiągnięcia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ewelina 16:12, 02 lip 2014


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 26
Witaj, widze zadatki na bardzo ładny i przytulny ogród Problem z tulipanami moze wynika z obecnosci szkodników lub cebuli złapały jakies choróbsko?
Pozdrawiam
AnnaB 14:18, 29 sie 2015


Dołączył: 17 maj 2015
Posty: 61
Danusiu pokaż nam więcej zdjęć swojego ogrodu, zmieniłas coś w nim?
____________________
...wiele ra­zy po­kaleczysz so­bie dłonie chcąc stworzyć swój piękny ogród..
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies