Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 21:40, 14 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Nallar napisał(a)
Dziękuję za śliczne kwiatuchy.
Ładowarki nie masz?

Mam ale kabel nie starcza do kanapy lenistwo mnie ogarnęło po intensywnej rehabilitacji dzisiejszej
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 21:45, 14 sty 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)

Mam ale kabel nie starcza do kanapy lenistwo mnie ogarnęło po intensywnej rehabilitacji dzisiejszej

Kiedy Cię przestaną męczyć?
Mam, taki 10 metrowy mogę Ci użyczyć, chcesz to podjedź
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Rumianka 21:24, 15 sty 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Ależ fajowy wazon, spodobał mi się bardzo...Lubię takie rzeczy...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Jana 22:30, 15 sty 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Ja też oko zawiesiłam na kwiatkach, piękne kolory. Dziwaczka sama i bez problemu wysiałaś? myślałam już kiedyś o nim
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
ryska 23:21, 15 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Nallar napisał(a)

Kiedy Cię przestaną męczyć?
Mam, taki 10 metrowy mogę Ci użyczyć, chcesz to podjedź

Ćwiczenia moja droga mam zapewnione aż do urny (chcę, żeby mnie spalili po śmierci)
Taki kabel to jest coś praktycznego, przydałby mi się.
Ciekawe warzywa u siebie wstawiłaś, na takie ogórasy mam ochotę. Szklarni tylko potrzebuję
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 23:23, 15 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Rumianka napisał(a)
Ależ fajowy wazon, spodobał mi się bardzo...Lubię takie rzeczy...

Fajny jest to prawda. Mam z licytacji WOŚP parę takich rzeczy od projektantów
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 23:30, 15 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Jana napisał(a)
Ja też oko zawiesiłam na kwiatkach, piękne kolory. Dziwaczka sama i bez problemu wysiałaś? myślałam już kiedyś o nim

Dziwaczka sama siałam, bez problemu wschodzi i podpędzony w domu i prosto do gruntu. Niby dziwny ale mi się znudził i w tym roku nasion nie mam na kontynuację. W pełnym słońcu miał podsuszone dolne liście ale w półcieniu wyglądał całkiem fajnie.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 23:34, 15 sty 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)

Ćwiczenia moja droga mam zapewnione aż do urny (chcę, żeby mnie spalili po śmierci)
Taki kabel to jest coś praktycznego, przydałby mi się.
Ciekawe warzywa u siebie wstawiłaś, na takie ogórasy mam ochotę. Szklarni tylko potrzebuję

Nim Cię spalą to będziesz im musiała oddać to coś?
Warzywka ciekawe i zdrowe bo ekologiczne. Utarło się że jak bez nawozów to mniejsze a tu proszę, da się i bez zasilania. Na szklarenkę też miałam chęć ale mi chyba przeszło (z naciskiem na chyba)
Gdzie zdjęcie tulipanów?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 23:48, 15 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Nallar napisał(a)

Nim Cię spalą to będziesz im musiała oddać to coś?
Warzywka ciekawe i zdrowe bo ekologiczne. Utarło się że jak bez nawozów to mniejsze a tu proszę, da się i bez zasilania. Na szklarenkę też miałam chęć ale mi chyba przeszło (z naciskiem na chyba)
Gdzie zdjęcie tulipanów?

Wtedy części zamienne już mi nie będą potrzebne ale tak, wyciągają.
Teraz to ja muszę uważać na rezonans magnetyczny
Zdjęcia bieżącego nie ma ale znalazłam coś lepszego, sprzed 5 lat:


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 00:46, 16 sty 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Tulipki piękne, same oczy się do nich śmieją. już ich nie ma?
"Trza" było się wystarać o ceramikę i wtedy mogłabyś włazić do tej paskudnej "tuby" bez obaw.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies