Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

renatamama3 20:06, 17 sty 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Musiałam się ,tego nauczyć mieszkając ,u rodziców mając ok 50 m 2 dla 5 osób ,ciuchy po dzieciach oddaje znajomym ,rodzinie ewentualnie kontener caritas ,tekstylia też zbiera szkoła syna ,wymieniają na żarówki ,czasem coś sprzedam ,szczególnie ciuchy wizytowe ,markowe itp.
Czekam ,na wiosnę u Ciebie i łany tulipanów.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Ivvvona 20:49, 17 sty 2016


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Zaszalałaś z tulipanami, będzie co podziwiać. Nie dziwię się, że nie możesz się doczekać, każdy chyba tak ma jak nabędzie coś nowego. A ja jestem ciekawa co wyjdzie w tym roku z moich, bo... nic nie dosadzałam. Zobaczymy czy teoria że się wyradzają sprawdzi się Co do porządków wokół siebie to popieram, ja robię często taką czystkę i od razu mi lepiej.
____________________
W ogródku Iwony
sylwia_slomc... 20:55, 17 sty 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Ale cudnie , na taki efekt to u siebie pewnie z 5 lat jeszcze poczekam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ryska 21:35, 17 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11641
aga_podlasie napisał(a)
Jakim cudem mnie tu nigdy wcześniej nie było? Podziwiam

Witaj dziękuję za uznanie dla mojego niepełnosprytnego świata
Zapraszam częściej
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:38, 17 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11641
renatamama3 napisał(a)
Musiałam się ,tego nauczyć mieszkając ,u rodziców mając ok 50 m 2 dla 5 osób ,ciuchy po dzieciach oddaje znajomym ,rodzinie ewentualnie kontener caritas ,tekstylia też zbiera szkoła syna ,wymieniają na żarówki ,czasem coś sprzedam ,szczególnie ciuchy wizytowe ,markowe itp.
Czekam ,na wiosnę u Ciebie i łany tulipanów.

Brawo Ty
Dla Ciebie łany liliowców z łódzkiego botanika.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:45, 17 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11641
Ivvvona napisał(a)
Zaszalałaś z tulipanami, będzie co podziwiać. Nie dziwię się, że nie możesz się doczekać, każdy chyba tak ma jak nabędzie coś nowego. A ja jestem ciekawa co wyjdzie w tym roku z moich, bo... nic nie dosadzałam. Zobaczymy czy teoria że się wyradzają sprawdzi się Co do porządków wokół siebie to popieram, ja robię często taką czystkę i od razu mi lepiej.

Czekam na cebulowe a potem na powojniki na ścianie przy kąciku wypoczynkowym i róże nowe, czerwone.
Te stare tulipany moim zdaniem się nie wyradzają. Te nowe, odmianowe już tak.
Coś z botanika dla Ciebie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:48, 17 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11641
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale cudnie , na taki efekt to u siebie pewnie z 5 lat jeszcze poczekam

Sylwia te ostatnie zdjęcia to z łódzkiego botanika, u mnie nigdy tak nie będzie, no chyba że kupię jakieś hektary
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
AnnaCh 21:54, 17 sty 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Hmmm... To aż dziwne, ale nigdy nie byłam w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi. Mus się poprawić
Reniu czekam na wiosnę u Ciebie i te 200 tulipanów u siebie w sumie też, bo pod wpływem O. też coś tam wsadziłam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
ryska 22:17, 17 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11641
AnnaCh napisał(a)
Hmmm... To aż dziwne, ale nigdy nie byłam w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi. Mus się poprawić
Reniu czekam na wiosnę u Ciebie i te 200 tulipanów u siebie w sumie też, bo pod wpływem O. też coś tam wsadziłam

Myślę że to 200 posadzone na dodatek w 3 różnych miejscach jakiegoś spektakularnego efektu nie da ale wprowadzi trochę koloru do ogrodu.
Botanik cudowny, byłam tam w lipcu na liliowcach ale zobacz co się dzieje jak kwitną tulipany. Jedziemy? http://www.ogrodowisko.pl/watek/376-ogrod-botaniczny-w-lodzi?page=2
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
AnnaCh 23:09, 17 sty 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Jedziemy
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies