Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

asiach 11:33, 18 wrz 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
napisałam się i post uciekł
Ale na nowo
Robótkę chętnie oglądnę. Sama robie na drutach i nie tylko. Lubię i robię takie i nie tylko takie rzeczy
A co do lat też mm zamiar do 80
ryska 12:12, 18 wrz 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
asiach napisał(a)
napisałam się i post uciekł
Ale na nowo
Robótkę chętnie oglądnę. Sama robie na drutach i nie tylko. Lubię i robię takie i nie tylko takie rzeczy
A co do lat też mm zamiar do 80


Asiu na mój teraźniejszy projekt trzeba będzie poczekać, bo ambicje mam na rozmiar 150 cm na 250 cm. Jak zrobię cały to pokażę.
Ogólnie to na szydełku zaczęłam dopiero od lutego br. zaś druty mam obcykane łącznie z wrabianiem bałwanków i kwiatków
Do tej pory zrobiłam:
Moja pierwsza i na niej się uczyłam Już jest dokończona

Taki komplecik podstawek ze starej włóczki.


Tu pokombinowałam z klejem do drewna
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 12:14, 18 wrz 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
Serwetki małe:

A tak to zdobiło na Wielkanoc
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
tabliczkazna... 14:18, 18 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
O, nie! Wzbudzilas moj podziw x 6!
To robota, która poza prasowaniem, doprowadzilaby mnie do chorobki
Nawet piękne jej efekty mnie nie przekonują
____________________
Marta
asiach 14:24, 18 wrz 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Bardzo mnie się podoba zwłasza ten koszyczek - super pomysł
ryska 19:37, 18 wrz 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
Wydało się na czym trenuję cierpliwość pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
tabliczkazna... 21:05, 18 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ryska napisał(a)
Wydało się na czym trenuję cierpliwość pozdrawiam


Ja bym moze i mogła trenowac, z kroplówka z melisy...
____________________
Marta
ryska 09:14, 19 wrz 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
Martusia melisa dobra na wszystko a nalewka z melisy, mięty i miodu pychota. Buziaczki
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
09:31, 19 wrz 2014
Dzień dobry Reniu
Jak dzionek? Naładowana pozytywnie?

Podziwiam Twój talent Ja na bakier z drutami czy szydełkiem,żadna z nas nie odziedziczyła tego po mamie.Śliczne te Twoje robótki i jakie pracochłonne,szczerze podziwiam..
A co to za nalewka z melisy,mięty,miodu? Może i ja bym spróbowała Można przepis?

Miłego dnia
ryska 13:40, 19 wrz 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
Dziękuję Aniu

Przepisik:
NALEWKA MELISOWO-MIĘTOWA

Składniki:
0,5 litra spirytusu, 0,2 kg cukru lub miodu, 1 garść świeżej melisy, 1 garść świeżej mięty, 2 cytryny ja wolę limonki
0,3 + 0,25 litra wody.

Wykonanie:
Miętę z melisą zalać spirytusem rozcieńczonym w 0,3 litra wody. Odstawić w ciemne miejsce na 2 - 3 dni (nie dłużej).
Zioła wyjąć, dobrze wycisnąć a w ich miejsce włożyć cytryny ze skórką, pokrojone w plastry. Po tygodniu cytryny wyjąć i odcisnąć.
Dodać syrop sporządzony z cukru i 0,25 litra wody.
Po kilku dniach przecedzić i przefiltrować, odstawić do dojrzewania.
Robiłam ze świeżych ziół i swojskich suszonych i ta ze świeżych jak dla mnie dużo lepsza.
Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies