Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

gobasia 14:34, 20 lip 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
ryska napisał(a)


Rozpływam się z radości, że ktoś tak samo odbiera moją instalację i że zdjęcia to przekazały Ten powojnik to Krakowiak.
Dalia to Franz Kafka
Coraz więcej kwiatuszków


Rozpływaj się ,i ciesz sie bo jest z czego
Scianka ,to tez moje ulubione miejsce...cudnie
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
czeresniowap... 14:48, 20 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
ryska napisał(a)

Zguba się znalazła witaj, cieszę się, że Ci się podoba.
Miód malina mówisz albo różowiasta pomadka pozdrowionka i pokazuj się częściej.

Reniu ja nie mogę tu być za często, bo jak się tak napatrzę na takie cuda jak u Ciebie sobie rosną, to póżniej wszystko bym chciała , a mój ogródek nie jest z gumy hi Masz ładną werbene, ja swoja zasiałam, ale mi nie wyszła, chyba za wcześnie , bo w marcu czy na początku kwietnia do gruntu to chyba zmarzła czy cóś
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
ryska 14:52, 20 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
gobasia napisał(a)
Rozpływaj się ,i ciesz sie bo jest z czego
Scianka ,to tez moje ulubione miejsce...cudnie

Basiu aż mi się chce przytoczyć zdjęcie jak to wyglądało jeszcze całkiem niedawno. Jak czytam takie wpisy to od razu milej mi się robi i troski dnia codziennego mijają Dziękuję bardzo.
Tak było w 2011

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 14:59, 20 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
czeresniowapomadka napisał(a)

Reniu ja nie mogę tu być za często, bo jak się tak napatrzę na takie cuda jak u Ciebie sobie rosną, to póżniej wszystko bym chciała , a mój ogródek nie jest z gumy hi Masz ładną werbene, ja swoja zasiałam, ale mi nie wyszła, chyba za wcześnie , bo w marcu czy na początku kwietnia do gruntu to chyba zmarzła czy cóś

A wiesz ile ja bym chciała tych kwiatuchów selekcję już stosuję, bo w tym moim ciasnym ogródeczku niewiele się mieści.
Werbenę lepiej siać w domku ale i w gruncie sobie poradzi. Chyba że wyszła i małe sadzoneczki zmarzły.
Spróbuj za rok, jak już się zadomowi to problem jest z nadmiarem
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
gobasia 15:07, 20 lip 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
ryska napisał(a)

Basiu aż mi się chce przytoczyć zdjęcie jak to wyglądało jeszcze całkiem niedawno. Jak czytam takie wpisy to od razu milej mi się robi i troski dnia codziennego mijają Dziękuję bardzo.
Tak było w 2011

Noo Proszę Pani....Ta ścianka to Ci się naprawdę udała ,biała ścianka jako tło -rewelacja!

Nigdy byym nie wpadła ,ŻE TO TA SAMA ŚCIANA...ta dawna to tylko rozstrzelać i utopić ...a ta, to ścianka dla vipów ,z powodzeniem mogliby ustawiać się do zdjęć
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
zoja 15:09, 20 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
wow! czary mary zrobiłaś pięknie
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
ryska 15:38, 20 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
Dziewczęta ściana cały czas ta sama co na pierwszej stronie mojego wątku.
Jako ciekawostkę napiszę, że przed erą 2009 był w tym miejscu schron/bunkier na węgiel Miał takie silne fundamenty stąd nazwa.
Fragment oczka (2009-2011) miał ścianę betonową wykorzystaną po rozburzeniu naziemnej części. Przy budowie kolejnego oczka już usunęliśmy to przy pomocy tarpana honkera Zapraszam na sesję zdjęciową moje Wy VIPY
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Jana 19:00, 20 lip 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Ale metamorfoza ślicznie
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
ryska 20:03, 20 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
Jana napisał(a)
Ale metamorfoza ślicznie


Dziękuję, uciekająca Sundaville
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ewsyg 21:19, 20 lip 2016


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Renatko, dawno u Ciebie nie byłam i żałuję bo tu jest bajecznie, kolorowo. Super ta ściana z roślinnościom i ten biały płotek ma taki urok osobisty Cudnie komponują się z nim roślinki.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies