Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

kaisog1 21:58, 09 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
monteverde napisał(a)

Wszyscy fachowcy biorą za robocizne tyle ile kosztował materiał do wykonania pracy więc te 180 to wcale nie zdzierstwo tylko normalna cena.Tak u mnie brali wszyscy fachowcy w czasie budowy domu.Dla kupującego może trochę drogo ale przecież zarobek musi byc no i jeszcze z tego trzeba oddac fiskusowi co nieco , kupic środki czystości , jakiś papier i pudełko do zapakowania. Tak wiec 180 zł całkiem realna cena przy kosztach jednak powyżej 77zł.


jak tort będzie smakował kupującym , to chętnie zapłacą, wiedząc, że będzie zjedzony a nie wyrzucony


Ania pewnie masz rację
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 22:02, 09 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ja Was bardzooooo przepraszam, że u mnie tak kulinarnie się zrobiło..... I jeszcze chce Wam coś pokazać z dnia dzisiejszego.... No ale co ja zrobię? Ogród daleko.... jakoś tęsknotę muszę zabić, spacery przywołują u mnie tylko jeszcze większą tęsknotę za Kubusiowem.... Także przepraszam Was jeszcze za te kulinarne wynurzenia

....tak sobie dzisiaj pomyślałam, że za chwilę w ogóle nie będę nic robić w kuchni..... Paweł w niedziele trzasną obiad a dzisiaj moje dziecko kotlety mielone.....

Kotlety mielone czyli zabawa mięskiem ...mina mówi sama za siebie



____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Matka 22:04, 09 paź 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
o to Ty mnie linka daja jak ta lalkę do środka się wtyka?w ciacho?
____________________
U Matki
Bogdzia 22:05, 09 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
kaisog1 napisał(a)
Bogda rób rób

Bożenko pewnie, że masz rację w tym co piszesz. ja nie miałabym żadnych wątpliwości gdyby moje torty były na wysoki "połysk" Uczę się dopiero i dlatego mam takie wątpliwości.....


Nam wszystkim się bardzo podobają , a Ty masz wielkie umiejętności plastyczne więc tylko trening mały może Ci potrzebny. No i jeszcze trzeba by spróbowac czy dobre ale szczerze mówiąc te kupne torty wcale dobre nie są nawet z bardzo dobrych cukierni, na ogół za słodkie i bez alkoholu ( bo to podnosi koszty). Właściwie myśle że trening też Ci już potrzebny nie jest .Gosia bardzo często amatorzy dorównują fachowcom a nierzadko ich przerastają a Ty zdolna dziewczyna jesteś i sie Twoje zdolnosci marnują. Ja proponuję na początek składkowe torty Twojego wykonania na spotkania ogrodowiskowe. Skrytykujemy, powiemy co masz poprawic i płyń na szerokie wody cukiernicze. tak naprawdę myslę ze tylko pochwalimy, bardzo w to wierzę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:08, 09 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
No i rosnie nastepny zdolny człowiek.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
kaisog1 22:08, 09 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Bogda wpis w google "barbie cake tutorial" i zobaczysz jakie cuda Ci się wyświetlą


Bożenko ....wiesz co dawno mnie nikt tak nie komplementował jak Ty... normalnie aż czerwona jestem.. i dobrze, że mnie nikt nie widzi Będę trenować! Będę doskonalić nadzienia... a nóż widelec
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
justi 22:10, 09 paź 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Tematy kulinarne też cieszą się powodzeniem na Ogrodowisku, więc chętnie się "załapiemy" na mielone
o tortach to nawet nie wspominam tak mi ślinka cieknie, bo lubię jak misio miód
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
monteverde 22:14, 09 paź 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
kaisog1 napisał(a)
Ja Was bardzooooo przepraszam, że u mnie tak kulinarnie się zrobiło..... I jeszcze chce Wam coś pokazać z dnia dzisiejszego.... No ale co ja zrobię? Ogród daleko.... jakoś tęsknotę muszę zabić, spacery przywołują u mnie tylko jeszcze większą tęsknotę za Kubusiowem.... Także przepraszam Was jeszcze za te kulinarne wynurzenia

....tak sobie dzisiaj pomyślałam, że za chwilę w ogóle nie będę nic robić w kuchni..... Paweł w niedziele trzasną obiad a dzisiaj moje dziecko kotlety mielone.....

Kotlety mielone czyli zabawa mięskiem ...mina mówi sama za siebie





I bardzo fajnie, czym skorupka za młodu.... a wszelakie talenta się na przyszłość przydają
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
beta 22:22, 09 paź 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
nadrabiam zaległości...podziwiam...i biorę przykład

buziaki
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Bogdzia 22:36, 09 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
kaisog1 napisał(a)



Bożenko ....wiesz co dawno mnie nikt tak nie komplementował jak Ty... normalnie aż czerwona jestem.. i dobrze, że mnie nikt nie widzi Będę trenować! Będę doskonalić nadzienia... a nóż widelec


Gosia no nie zartuj, wszyscy Cię tu komplementują przecież.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies