Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa symfonia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa symfonia

Sabina76 13:53, 05 lip 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Witam Wszystkich serdecznie! W końcu zdecydowałam się na pokazanie moich zmagań ogrodowych. Mam na imię Sabina i wspólnie z mężem Robertem, od 4 lat "walczymy" czyli mąż ciężko i wytrwale budując dom a ja - żona, ciężko i wytrwale zabierając coraz więcej miejsca na ogród O ile plany wyprowadzki z bloku pojawiły się od początku, tak nigdy nie przyszło mi nawet do głowy, że może jakiś ogród pojawi się w zwiazku z tym, a na pewno żadna ogrodniczka ze mnie nie będzie. Cóż, pomyliłam się. Ogród zaczął powstawać w trakcie budowy, z wieloma błędami, chciejstwem wszystkiego, z masą perzu i chwastami wszelkiego rodzaju. Daleka droga przede mną, ale na szczęście trafiłam na Ogrodowisko i na Was! A więc, zapraszam i pomocy
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 15:27, 05 lip 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Początki. Wydawało nam się pięknie, tak zielono.


Tutaj juz trochę inaczej


Ruszyliśmy z budową i wydawałoby się, że perz w wiekszosci został zdeptany. Oczywiście nic z tego. Teraz to juz wiem. Odbił ze zdwojona siłą wiosną i cały czas z nim walczymy. Działka leżała odłogiem sporo czasu, a więc potencjał ma.


Pierwsze nasadzenia. Wiosna 2012.


Niestety, była i włóknina.


cdn...
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
hanka_andrus 16:44, 05 lip 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zagrywasz z nami po kolei. Zobaczymy jak dalej sie rozkręcisz. 5 m-cy zastanawiałaś się czy do nas dołączyć. Ale teraz już stąd nie wykopią Ciebie i koparką.
Witam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Katkak 16:58, 05 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj . Pokazuj, pokazuj, chętnie zobaczę jak się historia rozkręca . Pozdrawiam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Krys 22:20, 05 lip 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Zaczełąś tak jak ja,mam na myśli budowę i ogród a to poważny błąd i to wiem dopiero teraz,czekam na ciąg dalszy
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Sabina76 22:51, 05 lip 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Witajcie Kochani! Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam

hanka_andrus napisał(a)
Zagrywasz z nami po kolei.

Nie nie, po prostu popędziłam na działkę

Katkak napisał(a)
Witaj . Pokazuj, pokazuj, chętnie zobaczę jak się historia rozkręca

Sadziłam maleństwa, które nadal są małe, więc pewnie będę musiała długo czekać na efekty.

Krys napisał(a)
Zaczełąś tak jak ja,mam na myśli budowę i ogród a to poważny błąd i to wiem dopiero teraz,czekam na ciąg dalszy

No niestety to prawda. Nie mogłam jednak wytrzymać. Nie wiedziałam jak długo potrwa budowa, a widziałam tylko ten perz. Bałam się też, że nie będę miała już siły i beton czyli kostka będzie rządzić.
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 22:52, 05 lip 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887

/original.JPG[/img]



____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 00:11, 06 lip 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Po zimie, w lutym piasek był wszędzie. Wrzosy i żurawki "wyczesywałam" grabkami.

Miesiąc później miałam łąkę kwietną.

Ten kawałek wyglądał wówczas tak

A po miesiącu już tak

I z drugiej strony
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
ModraSowa 00:33, 06 lip 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Witaj Sabino.
Piękny tytuł wątku.
W ogrodzie gra aż miło. Piękne rośliny.
Czy dom już jest zamieszkany, czy nadal tworzysz na budowie?
____________________
Ania Ogród to życie
Sabina76 00:41, 06 lip 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Witaj Aniu!
Dziekuję bardzo. Mam nadzieję, że wszystko w moim ogrodzie w końcu ładnie zagra Żurawki poznałam dzieki forum i teraz edukuję znajomych, a nawet robię dla nich zakupy
Dom jeszcze kończymy. Niedługo się wprowadzamy, więc cięzko z czasem na wszystko, jak się jak to mówią kilka sikorek za ogon ciągnie, ale mam nadzieję, że dam radę.
Pozdrawiam
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies