Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

lojalna_ 15:23, 12 cze 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Tess napisał(a)

Orliki przewitły, irysy szaleją i już kończą kwitnienie, na zawilce za wcześnie chyba.
Nie kupuj, jak coś nie wpada w oko A jeżówki kup takie, jakie sobie zaplanowałaś. Spokojnie, jeżówki jeszcze będą w sklepach. Zauważyłam, że sprzedawcy przyjęli zasadę sprzedawania wówczas danej rosliny, kiedy jest jej czas kwitnienia. wówczas najlepiej się sprzedają. No a jeżówki jeszcze nie kwitną.


Tess dzieki no tak mi mow i wszystko jasne juz myslalam ze ze mna cos nie teges
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Kacha123 15:37, 12 cze 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Pięknie, pięknie! I jaka satysfakcja, że sami wszystko zrobiliście. Gratulacje!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
ren133 15:41, 12 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Śliczny ogród stworzyłaś piękny tarasik, zadbane rośliny, dodatki w dobrym stylu
Dobór kolorów pełna profeska
A ta soczysta zieleń trawniczka ... do pozazdroszczenia
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Milka 15:46, 12 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I tak sobie patrze Jolu u ciebie i bym w 3 dni obskoczyla i porzadeczek i mozna lezakowac ladnie, luzno, nie za duzo, a u siebie jak poleniuchuje, to potem nie wiem, w co rece wlozyc, dlatego maz wrecz nakazuje wywalanie roslin, zostana drzewa, krzaki, zimozielone, rodki i azalie i hortki z trawami, moze roze ochronie ciut zartuje, no bo nie po to zbieralam 27 piwonii aby je wywalac itd ze wszystkim
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
lojalna_ 15:50, 12 cze 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Milka napisał(a)
I tak sobie patrze Jolu u ciebie i bym w 3 dni obskoczyla i porzadeczek i mozna lezakowac ladnie, luzno, nie za duzo, a u siebie jak poleniuchuje, to potem nie wiem, w co rece wlozyc, dlatego maz wrecz nakazuje wywalanie roslin, zostana drzewa, krzaki, zimozielone, rodki i azalie i hortki z trawami, moze roze ochronie ciut zartuje, no bo nie po to zbieralam 27 piwonii aby je wywalac itd ze wszystkim


Kobietka odkurzac ......usmiałam sie : widzisz a mnie to wieki zajmuje i nad chwasciorami biadole jak gupia :

Oj pieknie u ciebie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 15:51, 12 cze 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
ren133 napisał(a)
Śliczny ogród stworzyłaś piękny tarasik, zadbane rośliny, dodatki w dobrym stylu
Dobór kolorów pełna profeska
A ta soczysta zieleń trawniczka ... do pozazdroszczenia


Dzieki Ci kochana a ja ciagle i tak niepewna decyzji jestem ..... Naprawde dziekuje to dodaje sily do dalszej roboty
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 15:52, 12 cze 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kacha123 napisał(a)
Pięknie, pięknie! I jaka satysfakcja, że sami wszystko zrobiliście. Gratulacje!



Kaska ja cały czas chodze z bolcym lokiem czy reka juz nie wiem .....jak czytam jak dziewczyny o kregoslupach pisza to sie zastanawiam czy to takie zdrwie i tak dobrze z ta zielenia sie bawic hihihihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Milka 15:53, 12 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
lojalna_ napisał(a)


Kobietka odkurzac ......usmiałam sie : widzisz a mnie to wieki zajmuje i nad chwasciorami biadole jak gupia :

Oj pieknie u ciebie


I ja się usmialam, a co do ogrodu, 3 lata i od roboty sie nie ogonisz, bedzie busz
dzięki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:54, 12 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
lojalna_ napisał(a)



Kaska ja cały czas chodze z bolcym lokiem czy reka juz nie wiem .....jak czytam jak dziewczyny o kregoslupach pisza to sie zastanawiam czy to takie zdrwie i tak dobrze z ta zielenia sie bawic hihihihi


Nie zawsze dobrze, maz zalatwil sobie kregoslup i teraz 2 chorych, nie ma kto robic chyba na mnie teraz spadnie, bo kregoslup zdrowy rece tez
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
leon60 21:25, 12 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Jolu brak słów po prostu pięknie masz !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies