Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...

jazzy 23:36, 16 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
No to zaczynam oby się udało

edit:
To taki mój pierwszy próbny post, żeby zobaczyć czy wszystko działa jak trza
Jutro napisze co mi w duszy gra
Miłej nocki wszystkim
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Tess 07:51, 17 sie 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Witaj
Piękny tytuł wątku.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
GorAna 09:38, 17 sie 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15821
Sama poezja
Witam, bardzo podoba mi się tytuł wątku........tego czasu.... leniwego .....najwięcej Ci Marto życzę
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
jazzy 09:44, 17 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Witaj Tess w moich skromnych progach . Podziwiam Twój piękny ogród od jakiegoś czasu, świetna robota Zazdraszczam
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 09:50, 17 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
GorAna napisał(a)
Sama poezja
Witam, bardzo podoba mi się tytuł wątku........tego czasu.... leniwego .....najwięcej Ci Marto życzę


Witam serdecznie w ten niedzielny poranek .
Na pewno kiedyś przyjdzie mi spędzać leniwe niedzielne popołudnia w moim ogrodzie, jednak najpierw muszę spiąć to i owo i zakasac rękawy , co będzie dla mnie równie przyjemne
Pozdrawiam
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
GorAna 09:57, 17 sie 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15821
jazzy napisał(a)


Witam serdecznie w ten niedzielny poranek .
Na pewno kiedyś przyjdzie mi spędzać leniwe niedzielne popołudnia w moim ogrodzie, jednak najpierw muszę śpiąć to i owo i zakasac rękawy , co będzie dla mnie równie przyjemne
Pozdrawiam


A czy Rege gdzieś tam pobrzmiewa?
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
jazzy 10:10, 17 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
A więc do rzeczy .
Ogród, jaki mi się jawi w głowie to ogród nowoczesny, w miarę minimalistyczny, lecz bez przesady, dość prosty w swej formie, nakreślony prostymi liniami, uporządkowany, można by powiedzieć nawet, że powściągliwy.
Ogród ten powstanie na niewielkiej działce 6-arowej, na której wybudowalismy dom. Obiecuje zamieścić tu zdjęcia terenu wokół domu, aby pokazać Wam jak to wszystko teraz wygląda, a wygląda...nijak Wszędzie czarna ziemia, a na niej kielkujace chwasty
Jeszcze w tym roku chcemy ogrodzic dzialke, zrobić podjazd i ścieżki oraz dokończyć taras. Może zdążymy
A póki co pokaże Wam co mnie kręci

http://www.pinterest.com/jazzy100679/garden/
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 10:30, 17 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
GorAna napisał(a)


A czy Rege gdzieś tam pobrzmiewa?


Każda dobra muzyka mile widziana ale nie za głośno, co by nie zagłuszyć śpiewu ptaków

Zachwycam się instalacją z kamieni, albo raczej głazów, w Twoim ogrodzie. Sama marzę o podobnej, a ten przechylony dzban od razu skojarzył mi się z tym:

http://stylowi.pl/1469708
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Gardenarium 10:32, 17 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Jak najserdeczniej witam i o Twoje fotki z własnego ogrodu się dopominam Bardzo jestem ciekawa Twoich pomysłów
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
JulkAd 11:11, 17 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
jazzy napisał(a)
A więc do rzeczy .
Ogród, jaki mi się jawi w głowie to ogród nowoczesny, w miarę minimalistyczny, lecz bez przesady, dość prosty w swej formie, nakreślony prostymi liniami, uporządkowany, można by powiedzieć nawet, że powściągliwy.
Ogród ten powstanie na niewielkiej działce 6-arowej, na której wybudowalismy dom. Obiecuje zamieścić tu zdjęcia terenu wokół domu, aby pokazać Wam jak to wszystko teraz wygląda, a wygląda...nijak Wszędzie czarna ziemia, a na niej kielkujace chwasty
Jeszcze w tym roku chcemy ogrodzic dzialke, zrobić podjazd i ścieżki oraz dokończyć taras. Może zdążymy
A póki co pokaże Wam co mnie kręci

http://www.pinterest.com/jazzy100679/garden/


Witaj wśród ogrodowo zakręconych...ogród nowoczesny? to koniecznie musisz zobaczyć poczynania Madzi

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2564-ogrod-niby-nowoczesny-ale?page=744

a tymczasem czekam na Twoje zdjęcia
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies