Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Pokaż wątki Pokaż posty

Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Kacha123 22:00, 15 kwi 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Pozdrawiam Ewcia.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Ewkakonewka 22:00, 15 kwi 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Kopiuję informację od KasiWB dotyczącą spotkania w Lublinie

KasiaWB napisał(a)
Dla zainteresowanych przypominam, że 25-26.04.2015 (9.00-17.00) mamy w Lublinie Kiermasz Ogrodniczy Eden.
Proponuję spotkać się w sobotę 25.04.2015 r. o godz. 10.00 lub 11.00. Najlepiej przed wejściem - w zależności od pogody na zewnątrz lub wewnątrz). Oblecimy na spokojnie stoiska i ok. 13.00 możemy pójść na górę na kawę lub obiad a przy ładnej pogodzie może będzie jakaś część konsumpcyjna na zewnątrz.
Wszelkie sugestie i pomysły mile widziane - dzwońcie, piszcie tutaj lub na priv.

Pozdrawiam
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
lojalna_ 22:28, 15 kwi 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Cierpliwe dziecko mus mu jakas nagrode za to siedzenie przygotowac () pozdrawiam cieplutko
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Ewkakonewka 22:55, 16 kwi 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Kacha123 napisał(a)
Pozdrawiam Ewcia.

Odpozdrawiam Przodowniczkę Peletonu Ogrodowego
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 07:29, 17 kwi 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
lojalna_ napisał(a)
Cierpliwe dziecko mus mu jakas nagrode za to siedzenie przygotowac () pozdrawiam cieplutko

Lizak? On uwielbia i ma wydzielane
Odpozdrawiam i lecę pogrzebać łopatką bo całkiem przyzwoicie jest i słonecznie
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 07:29, 17 kwi 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Dubel
W związku z tym zeznam, że wczoraj wieczorową porą skończyłam kolejną rabatę kopać i posadziłam na niej 5 hortensji anabelle, które są jeszcze patyczkami, bo z własnego chowu i nie posadziłam amazon mist bo muszę je jeszcze podzielić, a ciemno się już zrobiło. To będzie taka super ekonomiczna rabata wykonana bez nakładów, nie licząc siły własnych mięśni
I jeszcze zeznam, że zrobiłam właśnie wertykulację.... zaraz dostanę zawału ,to teraz będę sobie grabić..... do wieczora pewnie
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
eda 16:02, 17 kwi 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ewcia u Ciebie nie wieje ? ja wczoraj łaziłam kombinowałam do domu mi się chciało no i lekko przewiało dziś nie wychodzę prawie wcale bo boję się znów coś złapać i cierpię katuszę proszę mnie pocieszyć ...
cieszę się z Tobą z wariacjj ogrodowych toś poszalała rączki nie bolą ? jak spałaś hi hi choć do mnie podeptać trawnik przydało by się mech zabity trawa zwalcza trochę wygrabiłam ale zółknie skubany Cmok cmok
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Ewkakonewka 16:15, 17 kwi 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Edzia nie wiało i było bardzo ładnie, dopiero po południu trochę się popsuło. W każdym razie zdążyłam dokończyć zabawę z grabkami i wywiozłam wszystko Liczyłam, że jak już skończę to popada trochę, ale jednak nie
Dla Ciebie na pocieszenie Mam nadzieję, że to lekkie przewianie jest naprawdę lekkie i szybko Ci odpuści



____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewa777 16:17, 17 kwi 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
To pogodę mas o wiele lepszą niż u mnie. Miałam dziś deszcz i grad przeplatany za słońcem.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewkakonewka 16:34, 17 kwi 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Dwa w jednym, kawałek nowej rabaty i wertykulacja w trakcie. Zdjęcia po będą jutro, bo teraz ..... pracuję i mam nadzieję, że będzie spokojnie bo czuję wszystkie mięśnie po tym grabieniu



A tu wymieniłam czyściec wełnisty na bergenię, ale zdjęcie z przed. Czyściec po zimie nie chciał dojść do siebie, a bergenię uwielbiam, więc wyzbierałam z wszystkich kątów i będzie nowa obwódka


____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies