Gdzie jesteś » Forum » Ogród » Północna strona Waszych ogrodów.

Pokaż wątki Pokaż posty

Północna strona Waszych ogrodów.

asica 16:46, 24 wrz 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3836
Mam do zagospodarowania północną część ogrodu. Miejsce powstało po wycięciu dwóch niemal dwudziestoletnich roślin iglastych. Szukam inspiracji do zagospodarowania tej zacienionej budynkiem części ogrodu. Przeglądając wątki najczęściej spotykam słoneczne miejsca.
Proponuję wklejać w wątku zdjęcia z tą trudniejszą w/g mnie do zagospodarowania częścią ogrodu.
Moje miejsce na dzień dzisiejszy wygląda tak.Budynek niemal nie wpuszcza tu promieni słonecznych. I mam nadzieję, że uda mi się zmienić to miejsce w radosną przestrzeń.



____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Gardenarium 19:47, 25 wrz 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kochani, tym sposobem dublujemy watek, który już istnieje.

Myślę, że zamykam ten wątek a posty przeniosłam tutaj, bo zrobiło się to samo Nie ma potrzeby dwóch wątków na ten sam temat.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/18-rosliny-do-cienia-cieniste-rabaty

Przeczytaj go od początku i wypisz rośliny do cienia. Już były wymieniane. Może jeszcze ktoś coś doda
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies