Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

07:16, 29 lip 2016
warto było czekać na fotki mebli
siakowa 07:20, 29 lip 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
o matko to nawet w hortensjach pomyłki są w szkółkach?
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
nawigatorka 07:28, 29 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Juz nowy dzien i jasno
Mojeblimki stare pedy maja w kolorze...drewna ale nanpewmo nie czerwone.swieze pedy sa zielone
Daj znac jak zobaczysz to ususne
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
anulajda 07:45, 29 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Mebelki super Ci wyszły czy profile w dotyku masz leciutko szorstkowate?
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
MirellaB 07:47, 29 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ciągle do Ciebie zaglądam i jak to możliwe, że meble przeoczyłam, których byłam tak bardzo ciekawa. Już nadrobiłam i jestem na bieżąco. Bardzo ładnie komplet się prezentuje. Coś różowego czy turkusowego kolorystycznie jeszcze mi się kojarzy, że miało być - poduszki? Dobrze pamiętam czy coś pomyliłam?

Ja muszę mieć wszystko co ma wysokie oparcie ze względu na kręgosłup i kręgi szyjne. Oj jak długo szukaliśmy odpowiedniej kanapy do salonu.

Bardzo ładnie u Ciebie, wszystko mi się podoba

Edit. Moje limki mają takie łodygi jak Asi.

____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
lindsay80 09:29, 29 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Marta napisał(a)
Limki nie powinny mieć ciemnych łodyg, mają je zielone, no i u mnie znacznie prędzej kwitną niż Polar Bear. Te twoje miśki mają zielonkawy odcień kwiatów jak u moich Limek, a Polar Bear są od początku bardziej białe. Chyba masz je pomylone.

Mebelki wyszły rewelacyjnie


Kupowałam 15 szt, 10 to miały być limki, 5 Polar Bear, ale jak tak sobie teraz pooglądałam, to każda piątka inaczej wygląda, tak jakbym miała 3 różne odmiany - poczekamy do końca sezonu, bo kwitnięcie się rozłoży w czasie i może wtedy uda się dokładnie ustalić w posiadaniu jakich hortek jestem.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 09:30, 29 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
leon60 napisał(a)

fajowe ujęcie


w końcu mogę robić ujęcia, których wcześniej unikałam
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 09:33, 29 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
eee_taam napisał(a)
warto było czekać na fotki mebli


też tak myślę
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 09:34, 29 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
siakowa napisał(a)
o matko to nawet w hortensjach pomyłki są w szkółkach?


tam gdzie kupowałam odmian mieli naprawdę dużo, myślę, że mogło dojść do pomyłki.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 09:50, 29 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)
Juz nowy dzien i jasno
Mojeblimki stare pedy maja w kolorze...drewna ale na pewmo nie czerwone.swieze pedy sa zielone


Już widziałam rano, że fotki wstawiłaś, ranny ptaszku Fotki zostaw, kto wie, może jeszcze się przydadzą.
Ja odwiozłam Małą na półkolonie i też poszłam oglądać te moje hortki, bo wcześniej jakoś niespecjalnie się im przyglądałam.
Czyżbym miała 3 rózne odmiany?

Pierwsze 5 najmniejsze krzaki, ale w największej fazie rozkwitu, łodygi zielone



Kolejne 5 z łodygami lekko zabarwionymi na brązowo-czerwony kolor, mają pąki, a pojedyncze z nich są w pełnym rozkwicie


I ostatnie 5 najwyższe karzaki, łodygi całe zielone, jest krzak, nota bene najbardziej dorodny, który nawet nie ma zaczątków pąków.

____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies