Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

lindsay80 09:52, 29 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
anulajda napisał(a)
Mebelki super Ci wyszły czy profile w dotyku masz leciutko szorstkowate?


Dziękuję
Profile są idealnie gładkie, ale my dawaliśmy do ocynku i malowania proszkowego, wiem, że takie szorstkie są po malowaniu samym lakierem.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 09:56, 29 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
MirellaB napisał(a)
Ciągle do Ciebie zaglądam i jak to możliwe, że meble przeoczyłam, których byłam tak bardzo ciekawa. Już nadrobiłam i jestem na bieżąco. Bardzo ładnie komplet się prezentuje. Coś różowego czy turkusowego kolorystycznie jeszcze mi się kojarzy, że miało być - poduszki? Dobrze pamiętam czy coś pomyliłam?

Ja muszę mieć wszystko co ma wysokie oparcie ze względu na kręgosłup i kręgi szyjne. Oj jak długo szukaliśmy odpowiedniej kanapy do salonu.

Bardzo ładnie u Ciebie, wszystko mi się podoba

Edit. Moje limki mają takie łodygi jak Asi.



Mirella, jeśli nawet przeoczyłaś to tylko o kilka godzin - dziękuję za wszystkie pochwały
Poduszki mają być fioletowe i różowe, ale to za jakiś czas, bo właściwa krawcowa jest na urlopie, to szyła mi taka Pani, która jest już na emeryturze, dlatego, że zależało mi na czasie.
Ze świecą teraz szukać osób co nie mają problemów z kręgosłupem, sama też coś o tym wiem niestety.

____________________
Tu ma być ogród :)
wodzyn 12:47, 29 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 416
Edyto meble masz przepiękne!!!
Zaglądałam do Ciebie czekając na fotki i się doczekałam.
Mi się dłużyło a co dopiero musiało Tobie

Co do weryfikacji hortek niestety nie pomogę, bo mam u siebie tylko Vanilki i Limki, ale jakaś specjalistka na pewno na forum się znajdzie i zweryfikuje co ci się trafiło.

Ja też znalazłam u siebie pomyłkę. Magnolia, która miała być Lennei Alba zakwitła... na różowo.

Jeśli możesz to napisz i mnie na priv informacje odnośnie ceny i miejsc, w których powstawał twój komplet.
Podziwiam Cię bardzo za takie rozeznanie i umiejętności organizacyjne.

A ogród dojrzewa przecudnie i zmiany wyszły mu na dobre
____________________
Marta-Pole na wichrowych wzgórzach które ma się stać ogrodem
ag_zie 14:20, 29 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Oj! Warto było czekać! Zostawiam swoje "Ach!!!!!" meble super!
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
lindsay80 14:23, 29 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
wodzyn napisał(a)
Edyto meble masz przepiękne!!!
Zaglądałam do Ciebie czekając na fotki i się doczekałam.
Mi się dłużyło a co dopiero musiało Tobie

Co do weryfikacji hortek niestety nie pomogę, bo mam u siebie tylko Vanilki i Limki, ale jakaś specjalistka na pewno na forum się znajdzie i zweryfikuje co ci się trafiło.

Ja też znalazłam u siebie pomyłkę. Magnolia, która miała być Lennei Alba zakwitła... na różowo.

Jeśli możesz to napisz i mnie na priv informacje odnośnie ceny i miejsc, w których powstawał twój komplet.
Podziwiam Cię bardzo za takie rozeznanie i umiejętności organizacyjne.

A ogród dojrzewa przecudnie i zmiany wyszły mu na dobre


Miło mi się czyta takie pozytywne komentarze

Szkoda tej magnolii bo Lennei Alba jest piękna.

Wiesz każdy temat jak się już ruszy i rozezna to robi się prosty, ale kilka miesięcy zajęło mi rozkminienie wszystkiego, pozbieranie najlepszych ofert i dopiero można było wystartować z działaniami.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 14:25, 29 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
ag_zie napisał(a)
Oj! Warto było czekać! Zostawiam swoje "Ach!!!!!" meble super!


Miło Czytałaś prive o szałwii?
____________________
Tu ma być ogród :)
ren133 15:22, 29 lip 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Edytka
Nie czytałaś poczty?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
lindsay80 15:45, 29 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
ren133 napisał(a)
Edytka
Nie czytałaś poczty?


już patrzę.
____________________
Tu ma być ogród :)
Filemon24 07:49, 30 lip 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
pięknie ci wszystko rośnie a co do pomyłek niestety zdarzają się w każdych roślinkach a zwłaszcza w hortensjach wiele razy widziałam w szkółkach np vanille fraise podpisaną jako limelight albo jeszcze inne kombinacje....
____________________
lindsay80 09:21, 30 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Filemon24 napisał(a)
pięknie ci wszystko rośnie a co do pomyłek niestety zdarzają się w każdych roślinkach a zwłaszcza w hortensjach wiele razy widziałam w szkółkach np vanille fraise podpisaną jako limelight albo jeszcze inne kombinacje....


Oby te hortensje w miarę podobne do siebie były, bo ja od jakiegoś czasu mam tendencję do ujednolicania długich rabat.
A propos pomyłek, jak tam te zakupione niedawno FA, zakwitły Ci już?
____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies