Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

lindsay80 21:46, 23 cze 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)
Edyto a dlaczego go profil w oparciu naroznika zmienia ustawienie? Raz jest w pionie a raz w poziomie? I co bedzie blatem stolikow?


Dostrzegłaś miejsce, które nie zostało dobrze dogadane, ta krótsza kanapa musi być zlicowana z profilem dłuższej, żeby było ok, zostawiliśmy to tak, bo tył i tak nie bedzie widoczny ze względu na fakt że taras jest zabudowany.

Na blatach najprawdopodobniej będą deski ryflowane.
____________________
Tu ma być ogród :)
Iwk4 21:46, 23 cze 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Podziwiam dobrych fachowców. ja nie wiedziałabym komu zlecić takie mebelki, a o ocynkowaniu, gdzie i jak - to już pojęcia nie mam , gdzie miałabym szukać. U ciebie Edytko dopięte na ostatni guzik. Super

Jeżówki bardzo ładne, dorodne
____________________
Ogródek Iwony II
nawigatorka 21:48, 23 cze 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Wiesz Twoje jezowki dostaly tyle komplementow.ze.ja ze strachu to chyba Ci je pieszo przyniose
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
bdan 21:48, 23 cze 2016


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Mebelki wyszły super, a jak będa już kompletne to dopiero będzie szał. Dobrze, że są ciężkie, bo teraz przy tych wichurach przynajmniej będziesz spokojna, że Ci nie odfruną.

Czyli wg planu, kiedy ma być ostateczna kompletna odsłona ?
lindsay80 21:50, 23 cze 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Iwk4 napisał(a)
Podziwiam dobrych fachowców. ja nie wiedziałabym komu zlecić takie mebelki, a o ocynkowaniu, gdzie i jak - to już pojęcia nie mam , gdzie miałabym szukać. U ciebie Edytko dopięte na ostatni guzik. Super

Jeżówki bardzo ładne, dorodne


No właśnie znalezienie fachowca przysporzyło mi najwięcej trudności i zajęło sporo czasu, bo albo cena nie była odpowiednia, albo terminy długie, ale koniec końców się udało.

Cieszę się z tych jeżówek
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 21:52, 23 cze 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)
Wiesz Twoje jezowki dostaly tyle komplementow.ze.ja ze strachu to chyba Ci je pieszo przyniose


rozbawiłaś mnie tym tekstem
Ja tam jestem o nie spokojna!
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 22:05, 23 cze 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
bdan napisał(a)
Mebelki wyszły super, a jak będa już kompletne to dopiero będzie szał. Dobrze, że są ciężkie, bo teraz przy tych wichurach przynajmniej będziesz spokojna, że Ci nie odfruną.

Czyli wg planu, kiedy ma być ostateczna kompletna odsłona ?


to zalezy ile postoja czekajac na ocynk i malowanie - w wersji optymistycznej 2 tygodnie, a realistycznej nawet 3-4, w naszym pieknym kraju nic nie zrobia od reki...
____________________
Tu ma być ogród :)
MirellaB 22:06, 23 cze 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Cieszę się, że Ty się cieszysz z jeżówek

Ale będziesz miała ekstra, wypasione meble
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
lindsay80 22:13, 23 cze 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
MirellaB napisał(a)
Cieszę się, że Ty się cieszysz z jeżówek

Ale będziesz miała ekstra, wypasione meble


Ja się cieszę a inni chwalą, czego chcieć więcej

mebelki.... nie chwalmy dnia przed zachodem słońca hihi, ale jeśli nic nie zostanie skopane po drodze, to powinno być elegancko
____________________
Tu ma być ogród :)
jolanka 22:25, 23 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
lindsay80 napisał(a)
A przy okazji miałam okazję zobaczyć wieloletni okaz świdośliwy - owoce są pyszne - już postanowione, będę mieć to drzewo





Oj, tak, są pyszne, zrywam u siebie na wyścigi z ptakami, kto pierwszy ten lepszy
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies