Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

lojalna_ 09:16, 18 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Pinty czad ....ale Twoja farba kredowa to musi byc cudo......uwielbiam takie wstawki w kuchni ...kawałek czaarnej sciany. Ja jeszcze nic nie mam w tym trudnym miejscu nad kuchnia tylko jest wszedzie farba zmywalna ....i ciagle sie zastanawiam co tam strzelic a czarny dla mnie dobrym kolorem jest
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
siakowa 09:19, 18 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
jak ja sie uparłam to wszytscy mi "gratulowali" pomysłu...bo mam pomalowana CAŁĄ sciane ZA KUCHENKĄ a nie jak zwykle sie widzi za blatem roboczem ewentualnie za zlewem. nawet sprzedawcy nie byli w stanie powiedziec jak sie bedzie zachowywał tłuszcz itp....i zaryzykowalam ze najwyzej zakryje wszytsko czarnym lakobelem...ale farba jest genialna schodzi skwierczacy tłuszcz, schodzi wszytsko!!!!
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
lojalna_ 09:22, 18 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kusiła mnie ta farba własnie na kawałek w kuni Twoim pomysłem jestem zaskoczona rozwaze myslelismy tez o czarnej , szarej lub mlecznej szybie i tak myslimy...... Widocznie to jeszcze nie jest to hihihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 09:24, 18 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Wiesz z mojej farby zmywalnej F tez pieknie wszystko schodzi ....ale brakuje mi tam czegos ....bardziej koloru niz faktury
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
siakowa 09:28, 18 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
no jak Ci nie zalezy na fakturze a na kolorze to paasuje a urocze poranne zostawione eMowi " buziaki poranne :*" - bezcenne
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 09:59, 18 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
lojalna_ napisał(a)
Wiesz z mojej farby zmywalnej F tez pieknie wszystko schodzi ....ale brakuje mi tam czegos ....bardziej koloru niz faktury


Jolus no własnie jak farba zmywalna ma kolor to ta jej zmywalnosc zaczyna działac na zasadzie farba sie zmywa czyli schodzi kolor :/ a w przypadku tablicowej tego problemu nie ma
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
lojalna_ 10:03, 18 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
siakowa napisał(a)
no jak Ci nie zalezy na fakturze a na kolorze to paasuje a urocze poranne zostawione eMowi " buziaki poranne :*" - bezcenne


Pisanina cudo * zazdraszczam
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
siakowa 10:29, 18 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Mamusia mnie zapytała wczoraj co by mi sie marzyło pod choinka..ja jej na to ze szlifierko frezarka do drewna itp, więc ona że na powaznie pyta, wiec ja jej szlifierko frezarka do drewna itp, więc ona że pyta co ja bym chciała a nie eM, więc ja jej szlifierko frezarka do drewna itp.....jej mina byla bezcenna to z człowieka-kobiety robi pinterest i tym podobne źródła zamiast perfumów...
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Ewkakonewka 11:04, 18 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Hehehe potem się przyzwyczają Mi M. pojechał na rocznicę ślubu kupić rozdrabniacz do gałęzi, ale i tak wrócił z perfumami, już nie wiem to źle czy dobrze heeheh Ale dla mnie hitem Ogrodowiska było jak sobie któraś na imieniny zamarzyła taczkę obornika, tylko nie pamiętam w tej chwili która to gigantka
Dzięki za renifera. Tak się rozglądając ostatnio to renifer jest must have w tym roku w każdej wersji no to jak mus to mus heheeh
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
siakowa 11:12, 18 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Ewkakonewka napisał(a)
Hehehe potem się przyzwyczają Mi M. pojechał na rocznicę ślubu kupić rozdrabniacz do gałęzi, ale i tak wrócił z perfumami, już nie wiem to źle czy dobrze heeheh Ale dla mnie hitem Ogrodowiska było jak sobie któraś na imieniny zamarzyła taczkę obornika, tylko nie pamiętam w tej chwili która to gigantka
Dzięki za renifera. Tak się rozglądając ostatnio to renifer jest must have w tym roku w każdej wersji no to jak mus to mus heheeh


Wszytsko przede mna
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies