Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

Pokaż wątki Pokaż posty

RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

anulajda 12:28, 22 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
asiak napisał(a)


Masz rację Renatko, ale bardzo żałuję
Ja to chyba zwariuje od tych róż, cieszę się, że jest jeszcze czas na podjęcie decyzji Do wiosny może się zdecyduję chociaż czasu coraz mniej, a rezerwacje trza zrobić

Ps. Renatko, wczoraj przepadłam w różach


Asiu jeszcze nie zrobiłaś zamówienia?Radzę Ci się sprężyć bo Renia takie piękności tu pokazujesz że mi samej ochota rośnie na jeszcze...
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
asiak 12:48, 22 lut 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Anulka, część mam już zamówione Szukam różyczki, która by pasowała do Aphrodite i nie wiem jaką wybrać, żeby kwitła długo, zdrowa była... nie musi pachnieć
Może coś doradzicie dziewczyny?
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Rench 16:09, 22 lut 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
asiak - kiedy planowałam różanki,też mnie głowa bolała od natłoku myśli,nawet w nocy mi się śniło

jolanka - masz stanowczo za ciepło dla roślin w tym garażu
Widziałam,że Danusia już Ci podpowiedziała,więc trzymaj się tego,bo ona jest najlepszą specjalistką

Madzenka -
To tylko zdjęcia portretowe,gdzie im tam do Twoich precyzyjnie przemyślanych zestawień

Możliwe,że zmiana miejscówki pomoże w obfitości kwitnienia Waszym Szwedkom.


mira
- ja też kiedy wyczytałam o niej w jakiejś gazecie ogrodniczej,postanowiłam ją zdobyć.
Pierwsze kwiaty wyglądały obiecująco,mam nadzieje,że już w przyszłym sezonie będzie taka jak na zdjęciach w szkółce

iwonadm - Top 10 już robiłam w jesieni chyba,albo na początku zimy.Ale po ostatnim sezonie trochę trudno którejś dać 10/10

abiko - ja w ubiegłym sezonie pocięłam ją tak książkowo,to wypuściła jeszcze dłuższe boczne pędy Ale kwitła z taką sama intensywnością. Cały czas testuję te moje róże
abiko - ja sadzę różnie,najpierw były duże odległości,ale im więcej chciałam,tym te odległości malały i musiało też być miejsce na byliny,bo bardzo lubię taki busz Wiosną staram się je ciąć mocno,żeby nie zachodziły na siebie,
W tej chwili to są odległości ok 50cm ale tak na moje oko,bo bez metra sadzę
Co sezon moje rabaty się poszerzają,aż eM ostatnio stwierdził,że za chwilę nie będzie już trawnika,tylko same ścieżki

Wendy79 - Tak Stefania to dobry wybór,jedną dostałam jako gratis i bardzo się ucieszyłam że to właśnie ona

anulajda - Aniu,ty masz taki areał,że możesz zaszaleć jeszcze

asiak - ja dałam do towarzystwa Afrodycie, Barona Girod de Lain
Kwitnie obficie, a odnośnie zdrowotności,to kiedyś czytałam,że wszystko zależy od staranności w pielęgnacji.






U mnie bywa z tym różnie,więc się nawet zbytnio nie sprzeciwiam takim tezom.

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
an_tre 16:13, 22 lut 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Rench napisał(a)
Tradescant kolejna purpura,jedna z najwcześniej kwitnących purpur.
Na razie ma niewielkie rozmiary i oby tak pozostało


Na ich widok oniemiałam... piękne wszystkie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
asiak 16:39, 22 lut 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
No, ładny ten Baron... ale nie za wysoki do Afrodyty? Czy właśnie tak trzeba dobierać róże, jedna większa, druga mniejsza? Czy według upodobań?
____________________
AsiaDziałeczka Asi
tulucy 17:28, 22 lut 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12907
Mocno mnie pocieszyły Twoje odległości, bo sadziłam też tak gęsto... A m protestuje przeciwko zmniejszaniu trawnika... A chciejstwa dalej są... Peoniowa Róża bardzo mi się podoba.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
alinak 17:44, 22 lut 2017


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Tenis jak sonczysz alfabet swoich piękności to mi kartki na listę braknie.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Rench 07:44, 23 lut 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
an_tre - w rzeczywistości sa ładniejsze

asiak - Afrodyta w trzecim sezonie dorosła do 1,2m Nie jest niska.
A Baron też w zależności jak mu pozwolisz będzie rósł.
Potrafi dorosnąć do 1,5 jak go nie zetniesz wiosną.

tulucy - staram się upchać jak najwięcej Mam mało miejsca,a chciejstw mnóstwo

alinak - jeszcze tylko kilka literek zostało U,V i W
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
bacowa 07:54, 23 lut 2017


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Renia pokazuj , pokazuj te swoje panny.
abiko 09:20, 23 lut 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Rench napisał(a)
asiak -

abiko - ja w ubiegłym sezonie pocięłam ją tak książkowo,to wypuściła jeszcze dłuższe boczne pędy Ale kwitła z taką sama intensywnością. Cały czas testuję te moje róże
abiko - ja sadzę różnie,najpierw były duże odległości,ale im więcej chciałam,tym te odległości malały i musiało też być miejsce na byliny,bo bardzo lubię taki busz Wiosną staram się je ciąć mocno,żeby nie zachodziły na siebie,
W tej chwili to są odległości ok 50cm ale tak na moje oko,bo bez metra sadzę
Co sezon moje rabaty się poszerzają,aż eM ostatnio stwierdził,że za chwilę nie będzie już trawnika,tylko same ścieżki




A widzisz, bo u mnie to samo, jak zaczęłam sadzić jak w mądrych książkach i znawcy pisali to już nie powinnam mieć miejsca Dlatego sadzę je tak jak mi się wydaje, że się nie pozabijają Tylko miałam obawy, że może dlatego nie każde chcą się tak pięknie rozrastać.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies