Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudny teren - dużo pracy!

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudny teren - dużo pracy!

gierczusia 20:43, 27 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Cześć Sąsiadko .. Wpadam się przywitać , bo mamy serio bliiiisko .. Fajnie ,że brać śląska sie rozrasta ..Ale w kwestii glebogryzarki nie pomogę niestety..a w ramirencie nie mają takowych sprzętów ????

Pozdrowionka
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
KasiaW76 22:56, 31 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Od poniedziałku mialam wyjątkowych gości. Zjechała do mnie rodzina z Mazur. Szkoda, że śniegu tyle napadało bo kobiety aż się rwały do pracy a tu zonk - biało. Obecnie leżę i zdycham. Jelitówka krąży na slasku.

Na wiosnę pewnie ruszę z szukaniem glebogryzarki tylko, że jak na tę chwilę to zima nie odpuszcza ehhh. Widok z jednej strony salonu


____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
Karol99 23:12, 31 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Plnujesz tutaj jakiś żywopłot?
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
KasiaW76 23:53, 31 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Planuje z czasem różnorodne drzewka.... plot mi w swoim wyglądzie nie przeszkadza choć wiem i zdaje sobie sprawę, że wiele osob razi on w oczy
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
Karol99 00:20, 01 lut 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Z drzewami ładnie będzie
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
lojalna_ 09:09, 01 lut 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Zdrówka ...nawet nie strasz ta nedzna choroba ....my tyle co antybiotyku oby sie nic nam juz nie przypałetało ....

Wypoczywaj
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
KasiaW76 10:23, 01 lut 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Karol będę jednak szukała drzew nie za dużych... do tego iglaki

Jolu u mnie już chyba jest ok. Jedną noc miałam z głowy przy młodszej córce, starsza tez to ciężko przeszła. Mąż jak na razie się trzyma
Jola a co to antybiotyk? nie pamiętam kiedy go ktoś u mnie brał.
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
wiewiora 19:31, 01 lut 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
ZDRÓWKA ŻYCZĘ
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
KasiaW76 22:25, 20 mar 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Wiosna juz jutro a my stoimy z pracami w ogrodzie. Nie mam nawet siły wchodzić i coś robić bo kamień goni kamień a nierówności są nie do przeskoczenia. Będziemy za chwile, może dwie wynajmować glebogryzarke. 1 złotych za 1m2 pracy nie naszej, wiec nie ma się nad czy zastanawiać. Mamy do przekonania om 700m2.

Poza tym od frontu ułożone zostały obrzeża bo grunt jest tak uciążliwy, że nie da się chodzić a już o wjeździe samochodem jak pada można zapomnieć. Środek tych obrzezy wypełniony będzie kamieniem typu kliniec lub tluczeń. Została wybrana taka alternatywa bo na inną w postaci kostki nas nie stać. Niestety mam wrażenie, że teren od frontu stał się teraz jakiś taki nierówny, krzywy bo jedne obrzeza są w górze, inne w dole co powoduje ich "falowanie". Masakra.... mam ochotę płakać....

Może jak się wokół nich przygotuje z czasem teren, zasieje trawę i coś posadzić to będzie to wyglądało znacznie lepiej.

Na tę chwilę jestem zniechęcona terenem, nie mogę na niego patrzeć... Nie mam też ochoty nic robić....
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
dominika_ 19:06, 21 mar 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Głowa do góry
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies