Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Zielona 21:40, 05 mar 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Drzewo - nie chcę Cię martwić, ale... cmokałam dzisiaj pod koroną mojego AG...
Madzenka 21:55, 05 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
nawigatorka napisał(a)
wezcie mnie ja moge wzdychac i do jednego i do drugiego
Zazdroszcze podrozy.ja jeszcze sie ich ucze.na razie sa dosc wymagajacym doswiadczeniem... dlatego slowo "wczasy" jest mi obce.ale moze kiedys to sie zmieni.milo bylo popatrzec


Asia Ciebie zabiorę do najlepszej cukierni w Ortisei - Cafe Corso.
Niebieska kamieniczka zwykle jest na zdjęciach tej miejscowości





Ps. Nadejdzie czas na urlopy
Macham do Ciebie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:57, 05 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Basilikum napisał(a)
Na drzewo pomyslalam - jawor ale ja sie nie znam tak dobrze. U nas w miescie takie jawory rosna, ktore wygladaja jakby moro mialy ubrane

Alez mialas piekny urlop koronkowe domy mi sie bardzo podobaja i wszystkie inne architektoniczne elementy. Szkoda, ze szkoly i przedszkola nie pstryknelas. Musze poszperac w necie moze maja je gdzies na stronie miasta.


Iza wszędzie w okolicach budynki publiczne teraz są przepiekne, całe w drewnie. Nikt nie ucieka od tradycji ale używa sie ja w nowoczensy sposób
Mi brakuje tego ładu archtektonicznego w Polsce, ale o tym juz wile razy było i wzbudzało kontrowersje

znalazłam ale słabe ujecie
http://www.gemeinde.stulrich.bz.it/system/web/gelbeseite.aspx?sprache=3&typ=7&letter=ALLE&detailonr=218043475-557&datum=03/02/2016&cmd=az&menuonr=219370987
http://atlas.arch.bz.it/it/istituto-tecnico-commerciale-e-scuola-professionale-per-l-artigianato-artistico-raetia-ortisei/

ps. fascynuje mnie ta dwujęzyczność - Ortisei = St. Ulrich
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:04, 05 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zielona napisał(a)
Ha, wiedziałam, że do zmroku dłubałaś
Styl z alpejskich kurortów to chalet. Wrzuć w pinta. Nie ma nic wspólnego ze scandi, choć użyte materiały są podobne.

Architektura piękna. Misterna robota!

Żurawki - ja dzisiaj oskalpowała swoje. Opuchlaków nie mają, ale urodą też nie grzeszą. Zajrzałaś swoim w korzenie? Były paskudy? Nie wiem, na co je wymienisz, ale ja uznałam, że ostatecznie posadzę begonie o bordowych liściach Tanio, całosezonowo i bez dylematu, że coś je podjada, bo i tak trzeba wymienić


Zaglądałam w korzenie, były potwory Gdy ciągnełam za listki wyłaziły mi żurawki z ziemi....


Ps. to ja lubie styl chalet, no moze bez jeleni

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
22:04, 05 mar 2016
oglądam i ja ...Tyrol zachwyca to urokliwe miejsca ...ale muszę powiedzieć jak ostatnio byłam na Krupówkach to pojawia się już nowa góralska zabudowa w nowoczesnym wydaniu ...wolno idzie ujednolicenie stylu ale...

Luki 22:07, 05 mar 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Cukiernia... aż mi się oczka zaświeciły, a ja unikam słodkiego Piękna architektura i ta spójność przestrzeni o której piszesz...ah.
Co do wiosny u mnie dzisiaj w cieniu było 14 stopni i słoneczko świeciło bez wiatru, cieplutko i przyjemnie może zamiast żurawek poszukać ciekawych berberysów, jest sporo nowych odmian, może coś ciekawego spasuje kolorem i przede wszystkim nie za szybkim wzrostem?
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Kasya 22:08, 05 mar 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42810
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Basilikum 22:08, 05 mar 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21737
Dziekuje za linki, poszperalam troche ale znalazlam inne tez ladne
u nas buduja molochy, ja pracuje w fabryce dzieci bleeee
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Madzenka 22:09, 05 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zielona napisał(a)
Drzewo - nie chcę Cię martwić, ale... cmokałam dzisiaj pod koroną mojego AG...


No to szpalerek dla Pani
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:10, 05 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
eee_taam napisał(a)
oglądam i ja ...Tyrol zachwyca to urokliwe miejsca ...ale muszę powiedzieć jak ostatnio byłam na Krupówkach to pojawia się już nowa góralska zabudowa w nowoczesnym wydaniu ...wolno idzie ujednolicenie stylu ale...



Trzymam kciuki za ujednolicenie stylu..
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies