Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Ensata 09:56, 13 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Marzen, póki pamiętam, najładniejsze Twoim zdaniem bordowe drzewko, musi lubić wodę. Tzn, drzewo, nie drzewko, co ja mamroczę z rana
____________________
W kolorze blue
Madzenka 09:56, 13 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
MAD napisał(a)
Nieustannie się zachwycam. Całością i każdą rośliną z osobna. Cuda, cudeńka. Ale masz tych róż...

O! A ja Royal Jubilee dostałam w prezencie przy zakupach w c.o. Czyli, że fajny prezent dostałam?

Kilka dni temu złamałam wężem ogrodowym gałązkę Falstaff z 6 pąkami. Myślałam, że na tym wężu się powieszę. Wsadziłam do wazonu ale pąki jeszcze były za małe żeby się otworzyć. Jak tak patrzę na Twoje zdjęcia to mam jednak ochotę wrócić po ten wąż...

Buźka!


Zaplakalabym się gdybym złamała Fastaffa....
Royal jubilee cudownie prezentuje sie na zdjeciach, to było moje marzenie a w Polsce nie jEst czętso oferowana. Wiec mysle' ze dostalas piekny prezent
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
laurowisnia 09:57, 13 cze 2015


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
MAD napisał(a)
Nieustannie się zachwycam. Całością i każdą rośliną z osobna. Cuda, cudeńka. Ale masz tych róż...

O! A ja Royal Jubilee dostałam w prezencie przy zakupach w c.o. Czyli, że fajny prezent dostałam?



Czyli jak już jest w dwóch miastach to i w Krakowie może już jest, a ja nic nie wiem, a jest to i moje marzenie. Mad, gratisik z klasą.
Marzenko, cudownie się ogląda Twoje róże.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Madzenka 09:58, 13 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
noemi napisał(a)


Mówicie o florovicie? bo nie mogę odnaleźć …





Tak Madziu o florovicie w płynie wlewanym do dozownika po magicznej siłe. Z Navigatorką przetestowaliśmy, ze napełniamy cały zbiorniczek, podłączamy pod szlauf i hej po całym ogrodize, ja lepje po lisciach i gruncie. Oczywiscie nie wielkie upały coby nie wypalić roslin
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 09:59, 13 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
w brązowych może być fajnie ja mam z gold i ze stipą


Dzisiaj beda przymiarki ale mam koncepcje na rabacie z brązami, w innych miejscem ma juz wszędzie jezówki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 10:00, 13 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Krys napisał(a)


Madzenko jestes skarbnica wiedzy,zoorganizowana i systematyczna podziwiam i czesto czytam


Nie jestem zorganizowana, tylko mnigośc moich zakupów musze jakoś katalogować aby potem moc sie połapać
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 10:02, 13 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mathildis napisał(a)


Aż mnie zamurowało... ja swojej stipy za chiny ludowe nie pokażę teraz... ze wstydu bym się chyba spaliła

Piękne róże Marzenko, wszędzie podziwiam, ale szczepionkę przeciw różyczce sobie zrobiłam i sadzić na razie nie zamierzam


Moja stipa juz emerytka, od 2012 roku w tym miejscu. Niewiele roslin dostało taka szanse w moim ogrodzie więc walczy o pozostanie na tej rabacie. Jest poważnie zagrozona eksmisja na rzecz carex elata lub hakone
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Karabela 10:02, 13 cze 2015


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Madzenka napisał(a)


Tak Madziu o florovicie w płynie wlewanym do dozownika po magicznej siłe. Z Navigatorką przetestowaliśmy, ze napełniamy cały zbiorniczek, podłączamy pod szlauf i hej po całym ogrodize, ja lepje po lisciach i gruncie. Oczywiscie nie wielkie upały coby nie wypalić roslin


o jak super, szukałam takiego bajerku do podlewania bo nie mam sily na konewke buziaki z rana, całą noc snily mi się róże
____________________
Eksperymentarium
Madzenka 10:02, 13 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)
Jest cudnie, ale ciekawe gdzie upchniesz te kosmosy


W carex bronze form lub carex buchanani lub tu i tu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 10:06, 13 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ensata napisał(a)
Marzen, póki pamiętam, najładniejsze Twoim zdaniem bordowe drzewko, musi lubić wodę. Tzn, drzewo, nie drzewko, co ja mamroczę z rana


I tu mam problem bo od nadmiaru bordowe u mnie padają... Buki nie przepadają za nadmiarem ale wytrzymuja u mnie - tricolor polecam. Klony palmowe zdychaja, prześcigają sie ktory pierwszy ładnie... Perukowca nie lubie..... A najlepiej radzi sobie pecherznica diabolo... Ani to piekne ani drzewo.
Masz jeszcze szeroki wybór klonow - Crimson Sentry u Małej Mi (tez ma wode i gline) jest piekny

Wiec polecam buki lub kolny ale musisz im odpływ nadmiaru wody zapewnic, bo podtopienia nie przezyja..

Aha zapomniałam pissardi jest neizniszczalna ale chyba nie miałas na mysli sliwowisni?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies