Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek w którym klon osłupiał:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek w którym klon osłupiał:)

Ludwika 00:26, 21 kwi 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Wpadłam obejrzeć lusto. Jak tam pod nim jeszcze więcej zielonego się pojawi i to się odbije to będzie extra efekt!
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
malgorzata_s 08:13, 21 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Ludwika napisał(a)
Wpadłam obejrzeć lusto. Jak tam pod nim jeszcze więcej zielonego się pojawi i to się odbije to będzie extra efekt!


Cieszę się że Ci się podoba. Cały czas przyjmuję propozycje czym podsadzić lustra, bo swojej koncepcji jestem coraz mniej pewna.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
malgorzata_s 14:19, 21 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Podczas przerwy w robocie pojechałam do szkółki co to była wbniedzielę zamknięta w poszukiwaniu cisów ale nie ma hilli których szukam. Były za to buki kolumnowe ok 2 m ale po 220 zl to chyba trochę dużo? Były też brzozy doren... Za 70 zł ale to trochę za wielkie na moje potrzeby, tych odmian brzóz których szukam nie mieli, więc będę szukać dalej.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
lojalna_ 08:20, 22 kwi 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
malgorzata_s napisał(a)
Dla tych, którzy chcieli by się pośmiać ze mnie lub ze mną wstawiam zdjęcia z kolejnego łazienkowego eksperymentu. Nabyłam wczoraj w castor. za całe 13 zł profil blaszany, bo stwierdziłam, że świetnie sprawdzi się jako rynienka z której woda spływa do oczka, nagiełam jego koniec za pomocą kombinerek i woda ładnie spływa, teraz muszę wymyśleć jak to zainstalować w ogródku. Po całej mojej zabawie syn zaczął po mnie sprzątać, chyba powinno być na odwrót.







Matko i corko niezła jazda



Ale u Ciebie szalenstwo, plany lustra oj plotek ....... Lookam i usmiecham sie ciagle
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
bleebla 08:56, 22 kwi 2015


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Gosia, doniczkę lustro kupiłam we wrocławskim sklepie ogrodniczym.
Widziałam kilka na allegro podobnych. Wpisz sobie doniczka osłonka srebrna to coś może dla siebie znajdziesz.
____________________
Aga - Mała eLeczka
malgorzata_s 11:05, 22 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Jola- dzięki za odwiedziny, może przy okazji miałabyś jakiś pomysł czy inspiracje czym podsadzić lustra?

Aga- dzięki za info kochana jesteś, że pamiętałaś o mnie.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
malgorzata_s 18:02, 22 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Wiosna do mnie też wreszcie zawitała.


____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Kacha123 18:47, 22 kwi 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Bardzo fajny efekt z tym klonem w lustrze
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
deszczowymaj 19:28, 22 kwi 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Gosiu no nareszcie wiosna przyszła do Ciebie
Klonik super
Ale ja to jestem głupia...patrze na to pierwsze zdjęcie i myśle sobie gdzie Ty tam masz takie przejście na dalszą część ogrodu
A to lustro...jednak optycznie powiększa ogród
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
malgorzata_s 20:36, 22 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Dzięki dziewczyny za odwiedziny klonik w lustrze rzeczywiście świetnie wygląda całymi dniami się w nim przegląda, być może niedługo będę musiała zmienić nazwę wątku na "ogródek, w którym klon został narcyzem".
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies