Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

Zana 15:55, 26 lut 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Przybiegam do Ciebie zobaczyć ten pierwszy wiosenny krokuskowy cud. No to wiosna już do Ciebie przybyła, jak nic
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
gobasia 16:03, 26 lut 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
MirellaB napisał(a)
Wyszłam na chwilkę do ogrodu ściąć seslerię i znalazłam wczesną wiosnę

Kwitnące krokusy




no nie ja się chyba zabiję ale wiosennie u Ciebie...poleciałam do siebie i co?...śnieg jeszcze rano był a oznak wiosny ni widu ni słychu
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Mixtoorka 17:13, 26 lut 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Mirellko a stipa to chyba żyje ?
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Flower1 19:08, 26 lut 2017


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
MirellaB napisał(a)
Wyszłam na chwilkę do ogrodu ściąć seslerię i znalazłam wczesną wiosnę

Kwitnące krokusy



No nieźle, u mnie jeszcze nie ma tak dobrze pozdrawiam Mirellko~!
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
MirellaB 07:44, 27 lut 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Anula, Basia, Magda taka miła krokusowa niespodzianka. A dzisiaj pochmurno i zimno, raczej więcej nie rozkwitnie

Karolka ze stipą to różnie. Te największe kępy chyba przetrwały, ale na efekt tulipanów w stipie raczej nie mam co liczyć. Wiadomo, że koloru zielonego nie ma, a słomkowy kolor do tulipanów chyba nie bardzo. Ścięta tak szybko nie odbije, więc nie wiem na jakiej zasadzie powstała inspiracja, którą chciałam odtworzyć..U mnie raczej się nie uda
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Mixtoorka 10:25, 27 lut 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
No pewnie dokupisz ;D Ja tak patrzę na słomkową stipę, ona ma teraz swój urok też. To przez te jej drobne listki lubię ją nawet suchą.

Ale za to jak Ci odrośnie to będziesz miała busz
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Kawa 12:07, 27 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Mirellko to u ciebie już krokusy kwitnące!!
ale super u mnie dopiero z ziemi noski wystawiły
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
MirellaB 15:13, 27 lut 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Karolka masz rację stipa teraz też ma swój urok Jak byś chciała nasiona to daj znać, bo znalazłam kupione 6 paczek z ubiegłego roku
Dzisiaj wywaliłam stipę z donic. Miała tak rozrośnięte korzenie, że ziemi prawie wcale nie było. Trudno było ją wyrwać, na szczęcie miałam pomoc
Na rabacie igiełkowej z mojego wysiewu też ją obcięłam. Największe kępy myślę, że odbiją, najmniejsze nie. Gdzieś czytałam, że nie powinno się stipy tak wcześnie ścinać, bo nawet jak przetrwa zimę to wiosenne przymrozki mogą ją załatwić. Nie przejmuję się tymi co wymarzną - kupię nowe

Kamila tak krokusy zakwitają, a dzisiaj następny w rozkwicie czyli już mam trzy kwitnące sztuki

____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
malgol 15:16, 27 lut 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Ale piękna wiosna u Ciebie Krokusowa. Ja jedynie z samych listków się cieszę
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
MirellaB 15:20, 27 lut 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Popracowałam trochę dzisiaj w ogrodzie, słoneczko zachęcało do działania
Obcięłam Trzcinniki Overdam, podcięłam Carexy ID, podcięłam Carexy Blue Zinger - te niesamowicie dobrze u mnie rosną, obcięłam częściowo Red Baron. Seslerię przycięłam wcześniej. Jutro o ile dopisze pogoda do ścięcia idą rozchodniki.

Kiedy można obcinać berberysy?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies