Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

Mixtoorka 11:09, 19 maj 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
MirellaB napisał(a)
Karolka napisałam Ci na priv
Myślę, że oba będą zdobiły mój ogród. Zaraziłaś mnie miłością do klonów. Miałam dwa, a teraz kolejne dwa i mam ochotę na więcej




Oj, miłość do klonów jest równie zakaźna co różyczka Ja też mam 4 Za 10 lat będę miała najmniejszy na świecie chyba las

____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
malgol 11:15, 19 maj 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Mi już Toszka odpowiedziała na pytanie o klona tak wiec kluczem do sukcesu jest przekompostowana kora.Ale idz do Izy Ogód pod lasem, tam mi Toszka zrobiła wykład o sadzeniu klonów. Po cichu licze ,że jeszcze go dokończy
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
paulina_ns 11:25, 19 maj 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
MirellaB napisał(a)
Gosia kompletnie nie wiem do jakiej ziemi je posadzić. U mnie ciężka glina, więc będę musiała wybrać. Wydaje mi się, że one lubią trochę kwaśne podłoże coś podobnie jak rh.
Koniecznie muszę zgłębić temat


Mirelka też mam u siebie ciężka gline i spokojnie w takiej daje rade. Ja jak sadziłam swojego atropurpureum dodałam trochę kwaśnego torfu i chyba mu się spodobało, bo rośnie u mnie 4 rok, w tym roku dają mu trochę cienia tuje i może i lepiej, bo nie jest już na takim przeciągu i ma tzw zaciszne miejsce
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
abiko 11:29, 19 maj 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Kurcze a u mnie Prairie Fire wymarzła.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Mixtoorka 11:30, 19 maj 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Mirellko ja mieszałam korę z ziemią dla kwasolubnych albo kwaśnym torfem, uniwersalną i rodzimą. Lubią kwaśno ale nie aż tak jak rh.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Monia81 11:46, 19 maj 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Mirelko pytanko bo nie pamiętam, ale masz turzycę buchanana, jeżeli tak to czy ona dobrze zimuje?
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
MirellaB 13:17, 19 maj 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Karolka klonowy lasek w Maluśkiewiczu - będzie pięknie I do tego to drzewko markiken czy jakoś tak - cudo
Tak myślałam, że lubią trochę kwaśne podłoże - tak im zrobię

Gosia dzięki za informację - zaraz idę czytać

Paulinka dwa moje poprzednie sadziłam do zwykłej ziemi ogrodowej kupionej w worku, bo nawet nie widziałam, że lubią trochę kwaśne i rosną jak szalone Nowym zrobię podłoże trochę lepsze

Agnieszka u mnie w donicach też wymarzła i właśnie z tego względu nie sadzę tej trawy na rabatach tylko jako jednoroczną do donic

Monika mam turzycę buchanana na rabacie i rośnie u mnie doskonale od 3 lat. W tym roku kupiłam pięć sztuk i pójdą do donicy. Ciekawa jestem czy w donicy ładnie przezimują
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Mixtoorka 13:22, 19 maj 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
MirellaB napisał(a)


[b]Monika
mam turzycę buchanana na rabacie i rośnie u mnie doskonale od 3 lat. W tym roku kupiłam pięć sztuk i pójdą do donicy. Ciekawa jestem czy w donicy ładnie przezimują


Mi co roku wymarza turzyca Bronze Form, chyba wymienię ją na Buchanana.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Basilikum 14:54, 19 maj 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ale piekne baardzo mi sie podobaja i juz jestem ich ciekawa na rabacie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
alis 14:56, 19 maj 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Monia81 napisał(a)
Mirelko pytanko bo nie pamiętam, ale masz turzycę buchanana, jeżeli tak to czy ona dobrze zimuje?

Też mam Buchananii i doskonale przezimowala
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies