Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

paulina_ns 15:46, 22 maj 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Mirelka faktycznie szału z tymi Twoimi hortensjami nie ma, u mnie w sumie wyglądają podobnie właśnie Bobo, Pinky winky, bo limki jak sama widziałaś nawet dają radę. A co to za odmiana hortensji?

Pozostałe rośliny widzę,że u Ciebie nieźle bujnely Widzę,że mamy bardzo podobny gust ogrodowy, bo większości roślin mam u siebie i tak samo jak Tobie bardzo mi się podobają
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
MirellaB 16:17, 22 maj 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Kamila jestem zadowolona z hortensjowej, bo ładnie wszystko rośnie, oczywiście oprócz carexów ID, ale to już wiadomo hi hi

Tamaryszek jest piękny i wcale nie przeszkadza mi to, że jesienią gubi zielone i trochę śmieci.

Przypomniałaś mi Twoją hortkę. A co z nią jest w tym roku? Ładnie rośnie?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 16:20, 22 maj 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Zbyszek, a pytałam Ciebie w zeszłym roku i pisałeś, żeby bobo wyżej ciąć - pamiętam, ale jak wzięłam sekatory to niestety za krótko obcięłam. W przyszłym roku już tego błędu nie popełnię
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 16:23, 22 maj 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Paulinka te beznadziejne to właśnie bobo, limka i vanilki.

O podobnym naszym guście i poglądach na wiele spraw ogrodowych to też zauważyłam, że nadajemy na tych samych falach
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
paulina_ns 16:35, 22 maj 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
MirellaB napisał(a)
Paulinka te beznadziejne to właśnie bobo, limka i vanilki.

O podobnym naszym guście i poglądach na wiele spraw ogrodowych to też zauważyłam, że nadajemy na tych samych falach


Mirelka co do limek, myślę,że one dojdą do siebie, ale nie koniecznie jeszcze w tym sezonie, ja w przyszłym obetne je delikatnie i zobaczymy jakie będa.

Dokładnie Mirelka Ty też widzę lubisz kolorowo, chociaż zauważyłam, że powoli Ci się to zmienia ja za to doszłam w końcu do wniosku,że faktycznie żeby wszystko lepiej wyeksponować to musi być tego więcej na rabacie, żeby było widoczne ale już nic nie będę zmieniała, ewentualnie coś dołożę,żeby postawić kropkę nad i, bo inaczej co roku będę stała w tym samym miejscu i ciągle coś zmieniała, a tyle mam jeszxze miejsca do obsadzenia, można powiedzieć,że dopiero połowa za mną...
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Basilikum 17:35, 22 maj 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Mirellko ale piekne fotki rabatki tak obficie wygladaja
u mnie juz po tulipanach, to chociaz u Ciebie sie jeszcze naciesze

szkoda troche hortek ale za rok beda piekne
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
alis 20:44, 22 maj 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
paulina_ns napisał(a)


Mirelka co do limek, myślę,że one dojdą do siebie, ale nie koniecznie jeszcze w tym sezonie, ja w przyszłym obetne je delikatnie i zobaczymy jakie będa.

Dokładnie Mirelka Ty też widzę lubisz kolorowo, chociaż zauważyłam, że powoli Ci się to zmienia ja za to doszłam w końcu do wniosku,że faktycznie żeby wszystko lepiej wyeksponować to musi być tego więcej na rabacie, żeby było widoczne ale już nic nie będę zmieniała, ewentualnie coś dołożę,żeby postawić kropkę nad i, bo inaczej co roku będę stała w tym samym miejscu i ciągle coś zmieniała, a tyle mam jeszxze miejsca do obsadzenia, można powiedzieć,że dopiero połowa za mną...


Dziewczyny dołączam do klubu przesadzających Czy to w ogóle możliwe, żeby posadzić rośliny i nic już nie zmieniać?
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Flower1 20:54, 22 maj 2017


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
MirellaB napisał(a)
I trochę hortensjowej



Koniec



No pięknie! Hortki dadzą czadu! czuję w kościach
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
paulina_ns 21:37, 22 maj 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
alis napisał(a)


Dziewczyny dołączam do klubu przesadzających Czy to w ogóle możliwe, żeby posadzić rośliny i nic już nie zmieniać?


Yyy...nie
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Makao_J 22:32, 22 maj 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Moje tulipany wywiał wiatr. Wieje że mało głowy nie urwie od dwóch dni no i wszystkie płatki pofrunęły.

Jestem w szoku roślinami które pokazujesz: biały bez, kalinka, tamaryszek. Świetne roślinki. Kalinkę i bez to na pewno kupię w tym roku. Nad tamaryszkiem zastanawiałam się już kiedyś ale nie mogłam dobrać sobie odmiany i zrezygnowałam.
Tamaryszek to mało powszechna roślina ale codziennie mijam 3 krzaki bo rosną pod szkołą dzieciaków. I nawet pachną. Ta mgiełka jest rozbrajająca. Przynajmniej dla mnie
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies