Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

paulina_ns 14:32, 08 wrz 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Filemon24 napisał(a)


ja nie mam dzieci skończę w tym roku 25 lat ale jak na razie nie odczuwam potrzeby posiadania dziecka
napisałam to co uważam jak rodzice wychowują dzieciaki ignorując złe zachowanie a potem jak wejdzie w wiek dorastania to lament bo rady sobie nie mogą dać.


To chyba tylko ja odczulam ta potrzebę tak szybko, zostałam mama w wieku 22 lat, a po raz drugi 2 lata i 3 miesiące później Ja zawsze uwielbialam dzieci, chyba przez narodziny siostry zrobił mi się taki instynkt macierzyński, była zawsze moja " żywa lalka", która się opiekowałam A teraz mam 27 i mój starszy Syn ma 5 lat,a rok temu na rozpoczęciu roku Pani zapytała się mnie, czy mama może podpisać w domu zgodę na odbiór brata haha.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Gosiniak 14:34, 08 wrz 2015


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Przechadzam się po wątku i podziwiam, ślicznie jest
Oj te cebulowe- choroba widzę się rozprzestrzenia, ja też dokupiłam, ale przez internet.
Czy w biedrze były też czosnki lub korony cesarskie oprócz tulipanów, bo potrzebuję?
U mnie pisałaś, że coś z roślinkami ci się dzieje, pokaż, bo jakoś nie zauważyłam żebyś o tym pisała- a czytałam dokładnie
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
dominika_ 14:47, 08 wrz 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Gosiniak były dwa rodzaje czosnków w b
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
MirellaB 14:51, 08 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
iwonadm napisał(a)
widzę, że szaleństwo cebulkowe trwa, ja w tym roku sadzę wszystkie z tamtego

Szaleństwo trwa, ciekawe co z tego wyrośnie
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 14:53, 08 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
paulina_ns napisał(a)


To chyba tylko ja odczulam ta potrzebę tak szybko, zostałam mama w wieku 22 lat, a po raz drugi 2 lata i 3 miesiące później Ja zawsze uwielbialam dzieci, chyba przez narodziny siostry zrobił mi się taki instynkt macierzyński, była zawsze moja " żywa lalka", która się opiekowałam A teraz mam 27 i mój starszy Syn ma 5 lat,a rok temu na rozpoczęciu roku Pani zapytała się mnie, czy mama może podpisać w domu zgodę na odbiór brata haha.

To jesteś młoda mama Bardzo młodo wyglądasz i to jest fajne
Moja mama miała takie same sytuacje z moim bratem,że traktowali ją jak jego siostrę, musiała dowodem osobistym się okazywać

____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 15:00, 08 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Gosiniak napisał(a)
Przechadzam się po wątku i podziwiam, ślicznie jest
Oj te cebulowe- choroba widzę się rozprzestrzenia, ja też dokupiłam, ale przez internet.
Czy w biedrze były też czosnki lub korony cesarskie oprócz tulipanów, bo potrzebuję?
U mnie pisałaś, że coś z roślinkami ci się dzieje, pokaż, bo jakoś nie zauważyłam żebyś o tym pisała- a czytałam dokładnie

Witaj Gosiu,nareszcie jesteś Szkoda, że znowu zmikniesz na długo
Były czosnki, korony cesarskie nie.

Gosia kazałam wykopać i wywalić dwa kolejne kolumnarisy, padły,uschła,mimo bardzo dobrej opieki.
Zostały mi trzy z czego dwa pod znakiem zapytania.
Na wątku tematycznym pisałam i fotki wstawiłam.
Mogę teraz wstawić dla Ciebie te co mam posadzone i nie wiem czy przetrwają.

Koleżanka kupiła mi czosnki główkowate takie jak u Ciebie mi się podobały, ale tylko ostatnie dwa opakowania 30 sztuk,a bym chciała dużo więcej

____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 15:00, 08 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
dominika_ napisał(a)
Gosiniak były dwa rodzaje czosnków w b

Potwierdzam, u mnie też były
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Gosiniak 17:28, 08 wrz 2015


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Widziałam na wątku te cyprysiki chore, moim zdaniem jest szansa że przeżyją, ale na pewno stracą gałązki, które są już suche i na pewno mocno wyłysieją, co nie będzie fajnie wyglądało, ja bym się raczej nastawiała na wymianę. Miałam kiedyś takiego na pniu, z trzech jeden zaczął się nagle suchy robić i brzydko wyglądał, niby żył ale zdobić to już nie zdobił, wywaliłam wkońcu, bo już patrzeć nie mogłam. Nie warto też ratować za wszelką cenę, wtedy tego nie wiedziłam, pryskałam- dmuchałam i chuchałam a na koniec i tak wyrzuciłam.

Dzięki za info o czosnkach to jutro podjadę, może coś jeszcze będzie, a z tych główkowatych to jeszcze upolujesz gdzieś
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
paulina_ns 18:52, 08 wrz 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
MirellaB napisał(a)

To jesteś młoda mama Bardzo młodo wyglądasz i to jest fajne
Moja mama miała takie same sytuacje z moim bratem,że traktowali ją jak jego siostrę, musiała dowodem osobistym się okazywać



Hehe mi dowodu jeszcze pokazywać nie kazywali
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
wietrzyk 19:44, 08 wrz 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Mirella,
miło popatrzyć na takie zakupy ja się łamię, bo nie cierpię sadzić cebul...
spróbujcie przetrzymać ten trudny czas, dobre przedszkole to korzyść dla dziecka
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies