Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

AlKa 13:22, 08 gru 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
To z takich naturalnych terapi to maść żywokostową polecam. Trzymaj się
____________________
pora na zmiany
Dominika11 13:23, 08 gru 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
MirellaB napisał(a)

Dominiczko, ale ja wcale nie wychodzę do ogrodu,bo jak pójdę to zawsze coś zrobię, a muszę oszczędzać stawy,żeby przestało mnie boleć
ponoć okłady z żyworódki są dobre
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 13:24, 08 gru 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
MirellaB napisał(a)

Pewnie stanowią, ale przed O to zawsze na jesień wycinałam i nic złego się nie działo
to jak nic się nie działo to ciachaj
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
AlKa 13:28, 08 gru 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Albo borowinę spróbuj, są w aptecetakie plastry dostosowania w domu, można podgrzac w wodzie.
____________________
pora na zmiany
sylwia_slomc... 14:07, 08 gru 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
AlKa napisał(a)
Albo borowinę spróbuj, są w aptecetakie plastry dostosowania w domu, można podgrzac w wodzie.

Pierwsze co babci reumatolog zabronił to rozgrzewać bo opuchlizna robiła się jeszcze większa, ale jeśli nie puchnie to tylko ciepełko
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AlKa 15:26, 08 gru 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
sylwia_slomczewska napisał(a)

Pierwsze co babci reumatolog zabronił to rozgrzewać bo opuchlizna robiła się jeszcze większa, ale jeśli nie puchnie to tylko ciepełko


No tak, bo jesli jest stan zapalny, czyli obrzęk, zaczerwienienie lub ocieplenie stawu to ogrzewać nie wolno.
lepiej idz do lekarza Bo jak mys Ci tu podoradzamy to róznie to może być
____________________
pora na zmiany
Anusia 20:28, 08 gru 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Mirella ja też do ogrodu nie wychodzę. Będę działała od wiosny. Na bolące mięśnie, stawy stosuję opokan maść. Mi pomaga. Macham z Żuław
____________________
Skandynawia po krzyżacku
AGDULA 22:06, 08 gru 2015


Dołączył: 29 kwi 2015
Posty: 885
MirellaB napisał(a)

Zbyszku tak jak piszesz daję sobie luz i trochę chcę odpocząć od ogrodu, nawet nie myślę o planowaniu rabat. Pewnie z początkiem wiosny ruszę

Mi się te rozchodniki brązowe nie podobają. Na razie muszą zostać, bo palce mnie bolą i nie dam rady ich ściąć, ale jak mi ból minie to pewnie zetnę, wolę mieć pusto niż coś co mi się nie podoba i mnie denerwuje



Jakie rózne upodobania Mnie się rozchodniki takie bure podobają prawdziwy klimat jesieni, którą uwielbiam pod każdą postacią
____________________
Pozdrawiam, Agdula http://www.ogrodowisko.pl/watek/5671-ogrod-agduli
Gosiniak 10:18, 09 gru 2015


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Mirella, zdrowie najważniejsze, zadbaj o siebie, a na wiosnę ruszysz z nową energią

Ja u siebie jeszcze pracuję, zmieniam troszeczkę japoński, będzie więcej żwiru, ale to dopiero na wiosnę. Korzystam z pogody, bo u mnie ostatnio naprawdę ciepło i ściągnęłam darń, robię też kanty, bo nie wszędzie jeszcze mam, a z doświadczenia wiem, że na wiosnę to dopiero jest roboty, ale mnie nic nie dolego więc sobie mogę po troszku dubać jak pogoda pozwala, ty się oszczędzaj i absolutnie nie wychodź do ogródka, bo będzie cię korciło.
Pozdrówka i pokaż choineczkę jak ubierzesz
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
inag 01:39, 11 gru 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Cześć! Przyszłam podziękować za słowa otuchy w sprawie przedszkola Dobrze wiedzieć, ze nie jest się jedyną, która martwi się o takie rzeczy, bo jedna z moich koleżanek stwierdziła że przesadzam.. Ja się po prostu martwię o moje dziecko i o to jak sobie poradzi. Dla mnie to taki maluch...
Rozglądam się teraz po Twoich włościach Rozchodniki też u siebie powycinałam bo drażnią mnie te sterczące kikuty. No i wyczytałam, że nie lubisz tych brązowych traw bo wyglądają na uschnięte, Ja też jeszcze rok temu tak miałam teraz się do nich przekonałam i pokochałam ale wiele osób ma podobne podejscie do nich co Ty. Nie raz jak ktoś nas odwiedza to pyta czy one takie są czy uschły
Idę dalej oglądać.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies