Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

BASIA8 15:29, 12 wrz 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Hej Anusia.
Dawno Mnie u Ciebie nie było. Pięknie jest. Barierka wymiata oczka aż się święcą na jej widok
Anuś jeśli możesz to napisz mi na priwka ile kosztuje środek takiej barierki i jeśli możesz to namiary też mi napisz. My jesteśmy na etapie barierki na taras. Mąż sam będzie robił, ale takiego środka nie zrobi bo maszyn nie ma. Myślał nad innym rozwiązaniem - takim bardziej prostym.
Pozdrawiam i Buziaki ślę
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Anusia 20:24, 12 wrz 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
anabuko1 napisał(a)

Hmm, ja też to znam.Kupuję roślinę jaka mi się podoba.i sadzę ją gdzie znajdę jeszcze wolne miejsce.A tego miejsca już oj, oj maluteńko
Czasami na drugi rok jaską przesadzam, bo uznaję ,że tu mi nie pasuję,a w innym lepiej będzie pasowała.
Taka to ze mnie niepoprawna ogrodniczka
Trawy piękne



Trawy teraz jesienią robią show. Susza przyhamowała wzrost niektórym roślinom. Zwłaszcza po podziale. Najbardziej spektakularny to trzcinnik.

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 20:28, 12 wrz 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Iwk4 napisał(a)
Super ta barierka Aniu. Będzie w tym kolorze drzewa?


Tak Iwonko barierka pozostanie w takim właśnie kolorze. Będzie tłem dla drewnianego okrągłego stolika oraz krzeseł. Meble zostaną pomalowane na kolor biały. To taka kontynuacja ławeczki

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 20:50, 12 wrz 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
AnnaCh napisał(a)
Barierka rewelacyjna Bardzo ładnie się komponuje na tarasie.


Długo się zastanawiałam nad ty jak ma wyglądać wokół tarasu. Czas jest dobrym sprzymierzeńcem.

Porobiłam zdjęcia chyba już z każdej strony. A co tam

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 21:07, 12 wrz 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
BASIA8 napisał(a)
Hej Anusia.
Dawno Mnie u Ciebie nie było. Pięknie jest. Barierka wymiata oczka aż się święcą na jej widok
Anuś jeśli możesz to napisz mi na priwka ile kosztuje środek takiej barierki i jeśli możesz to namiary też mi napisz. My jesteśmy na etapie barierki na taras. Mąż sam będzie robił, ale takiego środka nie zrobi bo maszyn nie ma. Myślał nad innym rozwiązaniem - takim bardziej prostym.
Pozdrawiam i Buziaki ślę


Basiu wysłałam namiar na priv. Nie wiem czy tylko uda Ci się dostać jeszcze je. To była wyprzedaż w sieciówce.

Róża Solo

____________________
Skandynawia po krzyżacku
MirellaB 11:42, 13 wrz 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Hortensje przy tarasie piękne Barierka fajnie wygląda z ławeczką
Moja smagliczka bez cięcia szaleje kwieciem.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Anusia 20:34, 13 wrz 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Mirella będzie jeszcze piękniej jak dojdzie obrzeże z kostki przy hortensjach. Nie mam pojęcia kiedy e-M to zrobi. Jest tyle planów. Jak zawsze.
Piszesz o smagliczce poproszę o fotki Moja została pokonana przez pomidorki koktajlowe. Kępy gdzie nie gdzie poprzebijały się przez gąszcz.
Za to róże są cudowne






____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 20:45, 13 wrz 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078






____________________
Skandynawia po krzyżacku
Katkak 20:51, 13 wrz 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Aniu barierka mistrzostwo świata
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Anusia 20:58, 13 wrz 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Katkak napisał(a)
Aniu barierka mistrzostwo świata


Kasiu a nie mówiłam, że się spodoba

Plan miałam w swojej głowie ale z realizacją było trochę trudniej. Donice poszły do przeróbki. Powstał stojak na zioła. No ale to dopiero dopracuję w kolejnym sezonie

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies