Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

gobasia 22:01, 03 wrz 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Anusia napisał(a)


Zakochałam się w perowskiej. Nie mogłam postąpić z nią inaczej. Jesienią na rabatę jak najbardziej wskazana.


ja zaś zakochałam się w kocimiętce
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
paulina_ns 06:37, 04 wrz 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
gobasia napisał(a)


ja zaś zakochałam się w kocimiętce


Ja też jeden krzaczek kwitnie mi cały czas, chyba służy mu stanowisko Aniu śliczne widoki u Ciebie eh ale będzie mi tego brakowało już niedługo nie cierpię zimy, jesień jestem jeszcze w stanie znieść
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Anusia 08:06, 10 wrz 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Trochę zaległości mam z aktualnymi fotkami. Ostatnio zrobiliśmy barierkę na tarasie. Środkowe elementy kupiliśmy gotowe. Natomiast słupy e-m musiał dorobić.





____________________
Skandynawia po krzyżacku
anabuko1 08:17, 10 wrz 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Anusia napisał(a)


Moje dwie perowskie szaleją.

Anuś, faktycznie, jak na dwie sztuki, to szaleją .
A moja perowskia jest między różami.I male, zapyziałe.I nawet ich nie widać .Ech...
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Anusia 21:41, 10 wrz 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
gobasia napisał(a)


ja zaś zakochałam się w kocimiętce


Kocimiętki nie mam. W zasadzie to w moim ogrodzie dominuje kolor fioletowy. I jak na razie nie mam miejsca chyba, że moje czakry się otworzą i nabiorę nowej energii do stworzenia kolejnej rabaty

Tymczasem rabata folkowa.






____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 21:45, 10 wrz 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
paulina_ns napisał(a)


Ja też jeden krzaczek kwitnie mi cały czas, chyba służy mu stanowisko Aniu śliczne widoki u Ciebie eh ale będzie mi tego brakowało już niedługo nie cierpię zimy, jesień jestem jeszcze w stanie znieść


Paulina ja tez zaliczam się do osób, które wybitnie nie lubią zimna. Teraz jak najwięcej korzystam z pogody. Wieczory są chłodniejsze ale dzisiaj jest ciepło przynajmniej u nas.

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 21:52, 10 wrz 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
anabuko1 napisał(a)

Anuś, faktycznie, jak na dwie sztuki, to szaleją .
A moja perowskia jest między różami.I male, zapyziałe.I nawet ich nie widać .Ech...


W sumie posadziłam ją w tym miejscu tak od niechcenia. Było wolne miejsce, więc sadzę. Trochę na wariata bez planu Dopiero teraz widzę jak rośliny są większe gdzie ewentualnie mogę przesadzić lub dosadzić.

____________________
Skandynawia po krzyżacku
anabuko1 17:51, 11 wrz 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Anusia napisał(a)


W sumie posadziłam ją w tym miejscu tak od niechcenia. Było wolne miejsce, więc sadzę. Trochę na wariata bez planu Dopiero teraz widzę jak rośliny są większe gdzie ewentualnie mogę przesadzić lub dosadzić.


Hmm, ja też to znam.Kupuję roślinę jaka mi się podoba.i sadzę ją gdzie znajdę jeszcze wolne miejsce.A tego miejsca już oj, oj maluteńko
Czasami na drugi rok jaską przesadzam, bo uznaję ,że tu mi nie pasuję,a w innym lepiej będzie pasowała.
Taka to ze mnie niepoprawna ogrodniczka
Trawy piękne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Iwk4 18:11, 11 wrz 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Super ta barierka Aniu. Będzie w tym kolorze drzewa?
____________________
Ogródek Iwony II
AnnaCh 09:14, 12 wrz 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Barierka rewelacyjna Bardzo ładnie się komponuje na tarasie.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies