Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Margarete 23:12, 01 lip 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zaglądam z uśmiechem i pozdrowieniami
A ty pewnie urlopujesz Reniu ?
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Marta 00:33, 02 lip 2017


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Powiem krótko: ślicznie masz. Fajne połączeknie traw i szałwii. Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
yolka 08:00, 02 lip 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Renatko, gratuluje efektów, pełen ogrodowy sukces, wgłębnik skradł moje serce, ja też mam wgłębnik, tylko mój nazywa się piwnica;. Udało się to co mnie się nie udało, konsekwencja kolorystycza i gatunkowa. U mnie miało być biało - niebiesko(filetowo-niebieskiego mało jest)a jest jak na jarmarku. Dopiero u Ciebie odkryłam jarzmianki.


Masz bardzo piękny ogród
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
beata_m 11:51, 02 lip 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Iwk4 napisał(a)
Przebrnęłam przez cały czerwiec u Ciebie Reniu, zastanawiałam się nad każdym zdjęciem, co napisać i sama już nie wiem. Mam mętlik w głowie z tego "podobania mi się". Pastella z ML cudnie wygląda, do tego kostki bukszpanowe, jednakowe kolumnowe, ... , kolejne cudo - szałwia z trawami, a potem jeszcze ścianka z kulkowiskiem ...
Pomyślałam, ze już jesteś spełniona, a potem czytam, że masz jeszcze sporo planów. Można jeszcze więcej?
Ogród idealny Gratuluję Nie, to złe słowo. Bo gratulować można wygranej, jak się coś dostanie, a ty tak własnymi rękami i e-Ma oczywiście.
Nooooo, może talentu gratuluję i wyczucia.
I zazdroszczę, choć nie wolno Bo to zły nawyk


Ja się obiema rękami podpisuję pod każdym słowem Iwonki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
babka 12:14, 02 lip 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Gdyby został ogłoszony konkurs na najpiękniejszy ogród to spośród tych, które odwiedzam Twój na pewno wytypowałabym na jedno z pierwszych miejsc ! Jest w nim wszystko co lubię czyli miękkość, lekkość, harmonia, ład i porządek. No i oczywiście kamienia

Nie można oderwać wzroku od każdego zakątka. Chciałabym mieć tak soczyście i poukładane
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
iwonkap 14:23, 10 lip 2017

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Reniu możesz pokazać jak wyglądają aktualnie Ice Dance na Reksiowej ?
admete 08:03, 11 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Pozdrowionka zostawiam i na nowe focie czekam
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
ren133 21:44, 12 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Kochani
Dziękuję zbiorowo za taką dużą ilość miłych wpisów podczas mojej nieobecności!!!!!!
Niestety każdy urlop kiedyś się jednak kończy Po moim zostały już tylko wspomnienia ale takie, które na długo pozostaną w pamięci Wakacje miałam wspaniałe ... długie, rodzinne, w cuuuudownej scenerii ... słońca, rozrywki i wspaniałego towarzystwa nam nie brakowało


____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 22:00, 12 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Niestety mimo, że akumulatory naładowane ciężko mi się jakoś odnaleźć, nic mi się nie chce a po powrocie ogród mnie zdołował ... chwastów tony, trawnik przerośnięty, jedna duża tuja zasuszona, trzcinniki załapały rdzę, graby straciły kolor,bukszpany proszą o cięcie, roże przekwitły i szałwia też, hortki cały czas w pąkach ani myślą zakwitnąć ... ech i ta ścieżka do przeróbki, która przypomina mi, że ciągle nie jest tak jak powinno być

Także, choć wypoczęta, mam wielkiego ogrodowego doła ... powoli ogarniam chwasty, wycinam przekwitnięte czosnki i zbieram się do cięcia buksów ... ale idzie mi to mozolnie ... i nie wiem co zrobić żeby wrócił w końcu zapał ogrodowy

No i oczywiście mam ogroooomne zaległości u Was ...
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
AngelikaX 22:05, 12 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Pani nie ma było, to chwasty harcowały - kto jak kto Renia, ale Ty ogarniesz wszystko migiem nie smutaj się

Mam nadzieję, że wypoczęłaś... wygrzałaś, kusisz opalenizną
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies