Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Krys 19:23, 18 lis 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Zrobimy Ci z Moniką drewniany,chcesz palety wiem gdzie są szkoda,że dzisiaj wieje
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 19:26, 18 lis 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Krys napisał(a)
Zrobimy Ci z Moniką drewniany,chcesz palety wiem gdzie są szkoda,że dzisiaj wieje


Krysia czekaj, nie bądźby takie łatwe, wynegocjujmy coś w zamian. Może kawę albo jakie ciacho? Hmm?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
ren133 19:26, 18 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
jankosia napisał(a)
Popieram nawigatorkę. A jak coś to wezmę piłę, wkrętarkę i przyjadę pomóc. Dopiero co zmajstrowałam sobie nowy pojemnik na same liście- nudzi mi się już zbieranie próchnicy liściowej z lasu Mąż przyjechał, pokręcił głową i jak tu któraś z dziewczyn napisała "aaa, to o coś takiego ci chodziło, to trzeba było powiedzieć bym zrobił"


... muszę poszukać palet
Ach ci nasi eMowie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Sebek 19:32, 18 lis 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ileż tu mądrości można doczytać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
popcorn 19:32, 18 lis 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hihi
____________________
Mój nowy ogródek
ren133 19:42, 18 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Krys napisał(a)


Renia myślisz,mowisz ,masz niedaleko do mnie.
Ja ponieważ ostatni tydzien jeżdżę prawie ciężarówką to nagromadziłam sporo worków z liśćmi i ucieszyli sie zamiatacze jak pozbyli sie worków koło dworca a teraz z zaciekawieniem poczytałam co dalej mam zrobić o ile mi dzisiaj nie wywieje tych liści,kupuje tez jutro mocznik
Ja głosuje za drewnianym,obsadzisz na wiosnę bluszczem i bedzie ok,a nawet gdziesz widziałam posadzone dnie,pieknie kwitnące na kompostowniku
o kurcze oby mi dachu nie porwało


To już mam trzecią garść kompostu ... suuuper
Ale z Ciebie obrotna babka ... ja do lasu latam zbierać liście ... a Tobie na pakę ładują już w workach
Może będzie i drewniany bo okazuje się, że za drewutnią zbyt mało miejsca mam jednak na kompostownik
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 19:45, 18 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
sylwia_slomczewska napisał(a)
Co Ty się tak kobieto tego kompostownika wzbraniasz......cztery palety ustawione w kwadracie i związane do kupy drutem i już jest bez zbijania 10 minut roboty i jest....Renia taki sobie zrobiła i egzamin zdał.....ja też mam z palet tylko skręconych bo większy mi był potrzebny.....a ile na nawozach zaoszczędzisz to na remont lub rośliny zostanie.....palety nieraz do oddania za free na budowach leżąDecyzja i działaj


Palet muszę poszukać i działam ... jak eMowi powiem, że jankosia chce mi pomóc kompostownik złożyć ... to myślę, że nie będe musiała dlugo czekać
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 19:47, 18 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Krys napisał(a)
Zrobimy Ci z Moniką drewniany,chcesz palety wiem gdzie są szkoda,że dzisiaj wieje


Hi hi hi ... jak dobrze jest mieć takie koleżanki
Jak nie znajde u siebie to chcę
Dam Ci jutro znać
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 19:50, 18 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
jankosia napisał(a)


Krysia czekaj, nie bądźby takie łatwe, wynegocjujmy coś w zamian. Może kawę albo jakie ciacho? Hmm?


Może być kawa z ciastkiem
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 19:51, 18 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Sebek napisał(a)
Ileż tu mądrości można doczytać



____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies