Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

ren133 17:03, 08 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
nawigatorka napisał(a)

Z laurem mi nie do Twarzy musze ciezsze prace skumulowac na poczatku sezonu kiedy jeszcze M bedzie mial sily.a z reszta dam sobie rade


Mam podobny plan działania
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
AnnaCh 19:25, 08 sty 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
ren133 napisał(a)
Mam podobny plan działania
Ja też, muszę m zmobilizować do wykopania fundamentu pod donicę, a technikę wykonania z tych płyt pokazać tatusiowi Super wyszły
____________________
Ania - Malutki pod lasem
ren133 20:13, 08 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
AnnaCh napisał(a)
Ja też, muszę m zmobilizować do wykopania fundamentu pod donicę, a technikę wykonania z tych płyt pokazać tatusiowi Super wyszły


Dzięki Aniu
Jest trochę tych sposobów na eMów ... mam nadzieję, że sobie poradzimy
Gdybyś miała pytania a propos płyt to służę pomocą
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
beata_m 22:14, 08 sty 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
ren133 napisał(a)


No to suuuper
Jeśli eMuś to taka "złota rączka" to na pewno sobie poradzi z połączeniem płyt a ostateczne wykończenie to już znana wszystkim metoda: styropian, siatka, klej, polerowanie, gruntowanie i malowanie odpowiednią farbą
Gdybyś miała jakieś pytania to służę pomocą
Szerokość donicy - wydaje mi się, że 77cm ... jak wrócę do domu to sprawdzę i napiszę u Ciebie
Pozdrawiam cieplutko


Renia z góry już dziękuje od razu mężowi pokazałam już szukał gdzie można kupić ale napierw plan dokończyć zaczęte ... donice betonowe dokładnie tak będę wykańczać jak Ty wykańczałaś z płyty

____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
ren133 22:23, 08 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
beata_m napisał(a)


Renia z góry już dziękuje od razu mężowi pokazałam już szukał gdzie można kupić ale napierw plan dokończyć zaczęte ... donice betonowe dokładnie tak będę wykańczać jak Ty wykańczałaś z płyty



Sprawdziłam wymiary: szer 70cm dł 110cm wys 60cm.
Gdybyś mieszkała bliżej to z zakupem nie byłoby problemu
Napiszę Ci na priv
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Zielona 22:27, 08 sty 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Reniu, wpadłam noworoczny odcisk palca zostawić I widzę, że u Ciebie, jak zawsze, duży ruch.
Pozdrawiam!
ren133 23:12, 08 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Witaj Martuś w Nowym Roku Fajnie, że wróciłaś ... widzę Cię dzisiaj tu i tam ... aklimatyzujesz się by zagościć na dłużej?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Zielona 23:28, 08 sty 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Bardzo bym chciała, Reniu. Ale mam okropna przypadłość... Jeśli już wracam, lubię być na bieżąco, lubię wszystko przeczytać i dopiero wtedy się udzielać, doradzać... To sprawia, że na długie godziny wsiąkam w forum... I to nie jest dobre, bo ostatnio mam sporo na głowie... Muszę nauczyć się trochę odpuszczać... Ale póki co zrezygnować tak całkowicie z forum nie zamierzam
ren133 11:00, 09 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Zielona napisał(a)
Bardzo bym chciała, Reniu. Ale mam okropna przypadłość... Jeśli już wracam, lubię być na bieżąco, lubię wszystko przeczytać i dopiero wtedy się udzielać, doradzać... To sprawia, że na długie godziny wsiąkam w forum... I to nie jest dobre, bo ostatnio mam sporo na głowie... Muszę nauczyć się trochę odpuszczać... Ale póki co zrezygnować tak całkowicie z forum nie zamierzam


To prawda co piszesz ... to jest chyba kwestia charakteru ... jak już coś robisz to lubisz to robić na 100% a jak nie dajesz rady w ten sposób to się wycofujesz ... a prawdą też jest, że forum jest bardzo absorbujące
Póki co udaje mi się być w miarę na bieżąco ... oczywiście bywają chwile, że pasuję ale chyba każdy tutaj tak ma ... bo mamy swoje inne życie nie tylko ogrodowe ... widać to, że nawet trochę przenosimy to codzienne życie na forum ... bo można tutaj liczyć na pocieszenie, zrozumienie, dobrą radę ... czasami jednak wirtualna więź nie wystarcza ... obowiązki zawodowe, dzieci, rodzina i realne przyjaźnie wychodzą na pierwszy plan ... rozumiem Cię bardzo dobrze ... ale na wiosenny spektakl kolorów u Ciebie czekam z niecierpliwością
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 17:32, 09 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Zaczynam powoli zastanawiać się nad obsadzaniem rabat
Mam takie miejsce, które ciągle mi nie pasuje
Oto ono:


A to propozycja zmian:

Takie rysunki nie są moją mocną stroną, ale proszę o wyrozumiałość Już tłumaczę co jest co:
1/ kule bukszpanowe różnych rozmiarów
2/ berberys Atropurpurea
3/ sesleria jesienna
4/ jakiś jasny carex
5/ żwirek i miejsce na ciurkadełko w przyszłości
6/ obiedka lub inna trawa
7/ buk Rohan Obelisk
8/ red baron
H - hortensje

Bardzo proszę odwiedzających o sugestie dotyczące tej rabaty
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies