Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

ren133 20:46, 21 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
anna_t napisał(a)
ja pitole to ja zielona d..a jestem, wy tu płaszczyznami rzucacie. ja nie widziałam tu jałowców na dwóch wysokościach ciętych..chyba sie winka napiję
czyli dalej w lewo Reniu planujesz chyba sciankę wodną?tak cos kojarzę


Akurat jałowce to będą równo w jednej linii cięte na dwóch wysokościach są białe ścianki ... chyba, że będą propozycje jakichś modyfikacji tego miejsca
Ściankę wodną planowałam w tym miejscu gdzie na pierwszym zdjęciu jest pusta rabata ... praktycznie tuż przy tarasie ... nie wiem czy tak będzie dobrze?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 20:47, 21 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Bogdzia napisał(a)


Oj synowe , synowe. Ja jestem teściową


My też będziemy
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 20:50, 21 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
nawigatorka napisał(a)
A nie mowilam ze masz plan w glowie.mialas tylko tego jeszcze nie wiedzialas.super umiejscowienie kola,fajne ekrany,paradol z drzew...juz nie pytaj o opinie tylko sadz.bedzie dobrze


Myślisz, że może mi się to udać?
Muszę się jeszcze dokształcić w sprawie drzew wielopniowych.
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 20:53, 21 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
jankosia napisał(a)
Jak coś to swidośliwy mieli koło mnie za torami, tam jak na Szadek się jedzie. Tylko nie zwróciłam uwagi jaki gatunek i po ile.


Ale takie już większe czy maluszki jakieś?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 20:55, 21 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Iwk4 napisał(a)

Ha, ha, ty nie wierzysz Reniu w siebie. Jeszcze tylko wody brakuje i masz CHFS w swoim ogrodzie


Noo ... rozgryzłaś mnie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
anna_t 20:57, 21 sty 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Iwk4 napisał(a)

Ha, ha, ty nie wierzysz Reniu w siebie. Jeszcze tylko wody brakuje i masz CHFS w swoim ogrodzie

ja tylko jak przeszłam cały watek Renaty to powiedziałam ogród światowy a ona do mnie co ja z tym światowym ciągle. a tak jest!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
nawigatorka 20:58, 21 sty 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A te sciany to gladkie jak donice planujesz czy jakies inne?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
jankosia 21:00, 21 sty 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Raczej małe, 1-1,5 m, ale że często mają drzewka zaniedbane to mogłabyś tam może upolować coś z kilkoma pniami Mi i w tym roku i w zeszłym ciężko było u nich znaleźć platany z jednym pniem Jak będą mieli jeszcze (a niełatwo sprzedać takie niewyprowadzone drzewka) to kupię chyba jeszcze
A ty co tam planujesz za drzewko? Na rysunku wydaje się być krzewem max dwumetrowym.

Wielopienne ładnie wyglądają klony Dawida. Zresztą, wszystkie kloniki średniej wielkości będą się dobrze w takiej formie prezentować.
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
ren133 21:20, 21 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
nawigatorka napisał(a)
A te sciany to gladkie jak donice planujesz czy jakies inne?


No właśnie może mi coś podpowiesz?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 21:22, 21 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
jankosia napisał(a)
Raczej małe, 1-1,5 m, ale że często mają drzewka zaniedbane to mogłabyś tam może upolować coś z kilkoma pniami Mi i w tym roku i w zeszłym ciężko było u nich znaleźć platany z jednym pniem Jak będą mieli jeszcze (a niełatwo sprzedać takie niewyprowadzone drzewka) to kupię chyba jeszcze
A ty co tam planujesz za drzewko? Na rysunku wydaje się być krzewem max dwumetrowym.

Wielopienne ładnie wyglądają klony Dawida. Zresztą, wszystkie kloniki średniej wielkości będą się dobrze w takiej formie prezentować.


A gdzie ja kobieto dostanę u nas klony Dawida?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies