Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Kasya 18:29, 25 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41977
popcorn napisał(a)
hahaha
pomidory z ogródka, mozarella, polane oliwą z oliwek koniecznie z Modeny i octem balsamicznym. Ocet w wersji zagęszczonej, wolę taki niż ten wodnisty. Spróbuj, nie powinno kolidować z Twoją dietą, pycha.

pozdrawiam!


ach mozarella...nie poznalam bo ja ukladam plastry na przemian
ale bardzo lubie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
popcorn 18:31, 25 sie 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ja zwykle też, ale głodna byłam hihi
zresztą mam wrażenie że lekko rozmięka na przemian z pomidorami
____________________
Mój nowy ogródek
anna_t 21:08, 25 sie 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
popcorn napisał(a)
hihi jaja sobie robicie
to że ja nie mogę usiedzieć na d... nie znaczy że wszyscy dookoła też muszą
Fajnie że zaglądacie Później wrzucę parę fotek.

Kasia czekać nie lubię, wszelkie załatwienia umawiam na rano zwykle, bo popołudniowe godziny mnie mega denerwują. Np dzisiaj mam USG na 15.20, no ale to jakby co innego, wyskakuję z pracy i jadę. Mam nadzieję nic nie znajdą

Miłego dnia! do roboty

jak usg?ok?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
beta 08:06, 26 sie 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Karola....takie lato to ja rozumiem...świetna fotorelacja...a gdzie to znowu się wybierasz?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
popcorn 08:11, 26 sie 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ania, dzięki, babka mi zeskanowała wszystkie "flaki" i nic nie znalazła. To chyba dobrze, ale nie wyjaśnia podwyższonego OB i erytrocytów w siuśkach. No cóż, powtórzę te badania po powrocie, na razie zamierzam odpocząć trochę

Beata, jedziemy na Sri Lankę, trochę nieplanowany kierunek i termin do bani, ale cena biletów czyni cuda No i monsun się tam przesunął w stosunku do lutego kiedy tam byłam ostatnio, tj nie pada i można obejrzeć okolicę północną i wschód, gdzie mnie jeszcze nie było. I parę dni nurkowania na plażach Trincomalee:

https://www.google.pl/search?q=trincomalee&espv=2&biw=1920&bih=979&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj_l-mCtt7OAhXBiCwKHXF1BKMQ_AUIBygC
____________________
Mój nowy ogródek
beta 08:40, 26 sie 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
popcorn napisał(a)
Ania, dzięki, babka mi zeskanowała wszystkie "flaki" i nic nie znalazła. To chyba dobrze, ale nie wyjaśnia podwyższonego OB i erytrocytów w siuśkach. No cóż, powtórzę te badania po powrocie, na razie zamierzam odpocząć trochę

Beata, jedziemy na Sri Lankę, trochę nieplanowany kierunek i termin do bani, ale cena biletów czyni cuda No i monsun się tam przesunął w stosunku do lutego kiedy tam byłam ostatnio, tj nie pada i można obejrzeć okolicę północną i wschód, gdzie mnie jeszcze nie było. I parę dni nurkowania na plażach Trincomalee:

https://www.google.pl/search?q=trincomalee&espv=2&biw=1920&bih=979&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj_l-mCtt7OAhXBiCwKHXF1BKMQ_AUIBygC


dobij jeszcze człowieka

____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
popcorn 08:42, 26 sie 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
no weź w styczniu jedziesz ze mną czy nie

konkretnie hotelik mamy przy Nilaveli Beach:
https://www.google.pl/search?q=trincomalee&espv=2&biw=1920&bih=979&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj_l-mCtt7OAhXBiCwKHXF1BKMQ_AUIBygC#tbm=isch&q=nilaveli
____________________
Mój nowy ogródek
beta 08:46, 26 sie 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Karola...uśmiecham się sama do siebie w tej chwili...bardzo bym chciała...i kiedyś pojadę...może na 40-stkę zafunduje sobie taka wyprawę?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
popcorn 08:48, 26 sie 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
A kiedy to będzie? Na 40tkę to dookoła świata się przelecę z miesiąc urlopu chociaż.. ech niewykluczone

zapraszam
____________________
Mój nowy ogródek
beta 08:51, 26 sie 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
popcorn napisał(a)
A kiedy to będzie? Na 40tkę to dookoła świata się przelecę z miesiąc urlopu chociaż.. ech niewykluczone

zapraszam


długo i nie długo...za dwa lata...
a znając twój zapal i determinację to to "dookoła świata" jest całkiem możliwe
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies