Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie w Pęchcinie u Szmitów 11 lipca 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie w Pęchcinie u Szmitów 11 lipca 2015

malgorzata_s... 14:47, 12 lip 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Gocha napisał(a)
I jeszcze raz grupowe ale po to żeby go rozłożyć na części pierwsze

Od lewej
......., Gosia ,,Kolorowy ogród do remontu,,,....,Basia Kraj,,Mój 4 arowy azyl,, , Gor Anna ,,W kamiennym kręgu,, ,Iwonko ,,Ogród Iwony,
Dzieci chyba Laurka i...
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Gocha 14:52, 12 lip 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Margarete napisał(a)

Chciałam jeszcze dodać ze to właśnie syn Pani Przyrody jest pomysolodawca i wykonawca upominku ktory łódzka grupa przygotowała dla naszej ogrodowiskowej szefowej. Nie widać upominku wyraźnie na zadnym zdjęciu ale to były ręcznie kute metalowe podpory do roślin w kształcie wazek, nieskromie napisze ze śliczne...


Małgosiu jak to nie ma - właśnie wstawiam- rzeczywiście piękny upominek i przyznam że bardzo pomysłowa jest ta wasza łódzka grupa


____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
malgorzata_s... 15:02, 12 lip 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765






Pierwsze.
Od góry Ciocia Gosia (mła), Kasia Kindzia ,,Ogród z łezką, , Za nami Witek em Danusi,obok Agnieszka Kapibara ,,Drzewulcowo,, Ren 133,
Poniżej od lewej Bożenka Epodlas, Małgocha ,, Moje spełnione marzenie,,,Renia. Mariola Pani przyroda, Welka, Hania.

Drugie.

Panów na tyłach przepraszam ale poza Trzęsień emem Kasi ostatnim po prawej nie pamiętam.

Od lewej Ana Art, Luki, Gabrysia, Kasik,..., kawałek Bogdzia

Koło Danusiu po jej prawicy Hania,... Po lewicy Yola ,,Ogród z widokiem na jezioro,, , leży Gabrysia.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 15:12, 12 lip 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765

Jacy zgodni- nawet nóżki się zgadzają


Nie przestawiają się sami to ich wyręczę

Ewa i em Krzyś Do raju daleko ogród Ewy.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Ewa777 15:38, 12 lip 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Nie przestawiają się sami to ich wyręczę

Ewa i em Krzyś Do raju daleko ogród Ewy.


Tu widać jak biegliśmy do wspólnego zdjęcia, ale i tak nie zdążyliśmy. Moja zmartwiona mina z powodu pozostawionych nieskończonych zakupów
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Gardenarium 15:50, 12 lip 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nikita napisał(a)





Tutaj wygląda jak kłębowisko dymu, niesamowity jest ten perukowiec
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:54, 12 lip 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Margarete napisał(a)

Chciałam jeszcze dodać ze to właśnie syn Pani Przyrody jest pomysolodawca i wykonawca upominku ktory łódzka grupa przygotowała dla naszej ogrodowiskowej szefowej. Nie widać upominku wyraźnie na zadnym zdjęciu ale to były ręcznie kute metalowe podpory do roślin w kształcie wazek, nieskromie napisze ze śliczne...
A nasza Nikita wymyśliła i wykonała te białe chusty z logo Ogrodowiska dla łódzkiej grupy, dzięki czemu wyróżniamy sie na fotkach. Brawo dla Magdy Nikity za pomysł i wykonanie !!!


A ja w tym miejscu składam serdeczne podziękowania dla pomysłodawcy i wykonawcy tego arcydzieła, pragnę powiedzieć, że dzisiaj umiejscowiłam ważki w ogrodzie, na razie w próbnym miejscu... poszukam lepszego. To wspaniały, niezwykły, oryginalny i niepowtarzalny prezent. Jeszcze raz bardzo dziękujemy z Wiciem. Lecem sfotografować ważki w ogrodzie

Grupa łódzka kreatywna i artystyczna
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:58, 12 lip 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na tym zdjęciu od lewej - Pani ze szkółki - która osbługiwała nasze przyjęcie... dziękujemy. Trzecia młoda i śliczna osóbka w okularach to towarzyszka Ronina, przyjechali razem




Podpis był ......., Gosia ,,Kolorowy ogród do remontu,,,....,Basia Kraj,,Mój 4 arowy azyl,, , Gor Anna ,,W kamiennym kręgu,, ,Iwonko ,,Ogród Iwony,
Dzieci chyba Laurka i...
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
malgorzata_s... 15:59, 12 lip 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
No to pierwsza grupa rozszyfrowana
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Sebek 16:27, 12 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262

Na tym zdjęciu od góry licząc od lewej kawałek Łukasza, Andrzej Konrada, GabiK, Kasik z M, następnej ogrodniczki nie mogę sobie przypomnieć, Bogdzia, pani Szmit, Margarete i Mariolka?

Na dole kuca Ania an tre po prawej, po lewej w kurtce to Aga abiko z synkiem.




Na tym zdjęciu z samego tyłu Robertop, przed nim nie wiem jaka ogrodniczka, ale ja patrzę na Izę Kuklik, obok niej stoi córka
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies