Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród bez retuszu

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez retuszu

mal350 14:06, 02 mar 2015

Dołączył: 01 mar 2015
Posty: 63
Witam wszystkich w moim wątku To są moje początki na forum, ale mam nadzieję szybko się nauczyć, więc proszę o wyrozumiałość. Mój ogród nie jest tak imponujący, ale każdy drobiazg w nim mnie cieszy. Teraz po zimie jest w opłakanym stanie, tym bardziej że sprawiłam sobie na jesień nowego pieska . Myślałam że będę miała maskotkę a tu się okazało że mam kreta . Dziury w trawniku, buksiki obgryzione, żurawki rozkopane, znalazłam dwa koszyczki wykopane po tulipanach ale cebul nie, chyba były smaczne . Pocieszają mnie że to pół roczny psiak, że wyrośnie z tego, mam taką nadzieję.



____________________
Halina Ogród bez retuszu
Efffa 14:09, 02 mar 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Witaj na Ogrodowisku!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Karol99 14:10, 02 mar 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj. Zapowiada się bardzo ładnie. Spodobał mi się ten bonsai z jałowca. A ta wielka kula to z cisa? Pozdrawiam.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
mal350 14:52, 02 mar 2015

Dołączył: 01 mar 2015
Posty: 63
Ewelina Dziękuję i również witam

Karol Jałowca zaczęłam formować w zeszłym roku, jest jeszcze do poprawki marzą mi się "chmurki". Kula to cis nie miałam na niego pomysłu a musiałam coś zrobić bo właził mi na chodnik i zacieniał okno więc go przycięłam w kulkę.
____________________
Halina Ogród bez retuszu
mal350 17:37, 02 mar 2015

Dołączył: 01 mar 2015
Posty: 63
W związku iż byłam w Poznaniu na Gardeni, chciałam pokazać moje zakupy mini-ogród, czarnolistny konwalnik, 2 opakowania jeżówki po 3 sztuki, gdzie po rozpakowaniu w sumie było 3 szt zamiast 6 szt. Tulipany dostałam w prezencie


____________________
Halina Ogród bez retuszu
GorAna 19:04, 02 mar 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16075
Witaj Halinko....ale ta cisowa kula wielka.....albo ogrodzenie małe...z tymi zakupami to często tak jest, że to co w paczce niekoniecznie to to, co na zdjęciu....a konwalnik Ci się rozrośnie i będzie piękny
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
mal350 19:32, 02 mar 2015

Dołączył: 01 mar 2015
Posty: 63
Witaj Aniu kula cisowa duża jest przycinam ją z drabiny dlatego czuprynkę ma taką nierówną. Dziękuję za odwiedziny i również pozdrawiam
____________________
Halina Ogród bez retuszu
jona 09:38, 03 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Witaj Halinko. Widzę, że kupiłaś jeżówki. Bardzo lubię te kwiaty za długie kwitnienie i mnówstwo motyli, które sie przy nich kręci.
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
mal350 12:52, 03 mar 2015

Dołączył: 01 mar 2015
Posty: 63
Witaj Joanno skusiłam się na te jeżówki, bo były tańsze niż u mnie . Po rozpakowaniu jednak zamiast 6 szt zakupionych były tylko 3 szt więc i tak będę musiała dokupić. Widziałam u innych jeżówki w ogrodach i piękne motyle, bardzo mi się to podobało. Ja dopiero zaczynam przygodę z nimi. Pozdrawiam i dziękuję za wizytę.
____________________
Halina Ogród bez retuszu
jona 16:44, 03 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Motylom powinna odpowiadać zakupiona przez Ciebie odmiana jeżówek. mam w ogrodzie kilka odmian i odnoszę wrażenie, że w tych najprostszych motyle gustują dużo bardziej niż w nowoczesnych wymyślnych odmianach.
I kilka obrazków dla Ciebie


____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies