Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 12:27, 05 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
W przechowalni mam jeszcze kilka roślin które nie znalazły swojego miejsca-najcześciej ofiarowane - i dalej nie wiem co z nimi zrobić (hortensja anabell od Nieznajomej Pani, ktorejnoowiedzialam ze najpiękniejsze hortensje przy swoim letniskowym domku-i dostałam sadzonkę bardzo to miłe

____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Malgosik 12:46, 05 maj 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
super piaskownica
chciałam dzieciom zrobić ścieżkę z takich kołków, ale obawa że się na nich poźlizgną powstrzymała mnie
podobne dylematy miałam z piaskiem, u mnie koty sąsiadów miałby z niej kuwetę
jak sobie radzisz z takimi sprawami?
____________________
Ogród na glinie
nawigatorka 12:50, 05 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Jeszcze moje przedpłacie- chyba nie pokazywałam- jest to najgorsza ziemia z całego ogrodu do niedawna rosły to metrowe chwasty a gałęzie lip sięgały ziemi-lipy zostały podkrzesane,wyrywanie chwastów zajęło 6 dni ale sie udało. Pod płotem rośnie 8 róż Swany (kiedyś rosły pod grabem tam gdzie tulipany ale ich 3 metrowe pędy były zbyt ekspansywne jak na to miejsce) jest tam tez kilka sadzonek bluszczu, który zamierzam dokupić i mam nadzieje ze razy z różami zarosnie ten teren.


____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:53, 05 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Malgosik napisał(a)
super piaskownica
chciałam dzieciom zrobić ścieżkę z takich kołków, ale obawa że się na nich poźlizgną powstrzymała mnie
podobne dylematy miałam z piaskiem, u mnie koty sąsiadów miałby z niej kuwetę
jak sobie radzisz z takimi sprawami?

Nie przejmuje sie piaskownicy przykryć sie nie da ma 2,5x 4 metry, a poza tym dzieci bawią sie wszędzie i pewnie grzebią w gorszych miejscach. I jakby co wiem na własnej skórze co to toksoplazmoza ale nie dam sie zwariować. Moja 4 latka chodzi po kolkach cały czas-gdzieś równowagę musi ćwiczyć-życie pełne jest kłód pod nogami
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:54, 05 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Asiuniaa napisał(a)
Fajnie u Ciebie geometrycznie, kwadraty bukszpanowe niesamowite.

Dzięki to miłe
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:56, 05 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Rh kwitną i czekam jeszcze na moje czarne tulipany ( rosną trochę w cieniu)
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:56, 05 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Chwasty czekaja
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 13:05, 05 maj 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
ale Ty masz duuże to przedpłocie! Z opisu widać, że włożyłaś w nie wiele pracy, ale efekt jest świetny, już mi się bardzo podoba, a co będzie jak wszystko się rozrośnie a Swany zakwitnie.
Zestawienie roślin bardzo mi się podoba, bo przecież u mnie przy wiśniach też taka propozycja się pojawiła i na razie obowiązuje
Czy ten bluszcz to ma się ścielić po ziemi czy na płocie piąć?
Ostatnio widziałam takie miejsce gdzie pod wiśniami Umbra ścielił się bluszcz i bardzo fajnie to wyglądało.
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 13:23, 05 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)
ale Ty masz duuże to przedpłocie! Z opisu widać, że włożyłaś w nie wiele pracy, ale efekt jest świetny, już mi się bardzo podoba, a co będzie jak wszystko się rozrośnie a Swany zakwitnie.
Zestawienie roślin bardzo mi się podoba, bo przecież u mnie przy wiśniach też taka propozycja się pojawiła i na razie obowiązuje
Czy ten bluszcz to ma się ścielić po ziemi czy na płocie piąć?
Ostatnio widziałam takie miejsce gdzie pod wiśniami Umbra ścielił się bluszcz i bardzo fajnie to wyglądało.

U mnie po ziemi.u Ciebie jeśli dobrze pamietam po murku
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 13:26, 05 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
I umbra do wymiany...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies