Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 17:56, 26 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Zielona napisał(a)
Hmmm... gustowne buciki... gustowne ale nie odwróciły mojej uwagi od listy wykonanych zadań. Kobieto, uważaj na siebie, bo skończysz ja ja - z kontuzją na życzenie

Tez jutro nic nie robie poza targami oczywiscie i w niedziele tez pewnie niewiele wiec odpoczne
Ciepelka u Ciebie zazdroszcze.szkoda ze Cie nie bedzie jutro.a butki mus na jutro wyszorowac zartuje oczywiscie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Zielona 18:21, 26 lut 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
nawigatorka napisał(a)

Tez jutro nic nie robie poza targami oczywiscie i w niedziele tez pewnie niewiele wiec odpoczne
Ciepelka u Ciebie zazdroszcze.szkoda ze Cie nie bedzie jutro.a butki mus na jutro wyszorowac zartuje oczywiscie


Miałam ochotę na tegoroczną Gardenię, ale kalendarz tenisowy jest priorytetem. Jeśli w dodatku proponuje mi 30 stopni podczas polskiej pluchy, to nie zastanawiam się nad wyborem Ładuję akumulatory, chłonę jakże odmienną kulturę i... przeskakuję tydzień w kierunku wiosny. Jestem stworzeniem działającym na baterie słoneczne. Zawsze powtarzam, że nie dziwię się np. Włochom, którzy mają ochotę śpiewać na ulicach, ani Skandynawom, których zalicza się do największych pesymistów z największym odsetkiem samobójstw. Słońce ma na nas wielki wpływ. Życzę Wam, by jutro świeciło nad Waszymi głowami Udanych spotkań i łowów.
leon60 19:02, 26 lut 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
nasze butki dziś identycznie wyglądają
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
nawigatorka 19:25, 26 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Zielona napisał(a)


Miałam ochotę na tegoroczną Gardenię, ale kalendarz tenisowy jest priorytetem. Jeśli w dodatku proponuje mi 30 stopni podczas polskiej pluchy, to nie zastanawiam się nad wyborem Ładuję akumulatory, chłonę jakże odmienną kulturę i... przeskakuję tydzień w kierunku wiosny. Jestem stworzeniem działającym na baterie słoneczne. Zawsze powtarzam, że nie dziwię się np. Włochom, którzy mają ochotę śpiewać na ulicach, ani Skandynawom, których zalicza się do największych pesymistów z największym odsetkiem samobójstw. Słońce ma na nas wielki wpływ. Życzę Wam, by jutro świeciło nad Waszymi głowami Udanych spotkań i łowów.

w halach i tam sztuczne światło ale M chce murować trochę więc się na niebie przyda.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 19:25, 26 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
leon60 napisał(a)
nasze butki dziś identycznie wyglądają

to znaczy, ze udało się podziałać? ja dziś znów kopałam w śniegu
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
leon60 19:28, 26 lut 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
nawigatorka napisał(a)

to znaczy, ze udało się podziałać? ja dziś znów kopałam w śniegu

kopanie fundamentów zrobionych przez tatusia... o pękach pod filary nie wspomnę bo trzeba chyba kogoś z traktorem zawołać... ale żyjemy
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
nawigatorka 19:30, 26 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
leon60 napisał(a)

kopanie fundamentów zrobionych przez tatusia... o pękach pod filary nie wspomnę bo trzeba chyba kogoś z traktorem zawołać... ale żyjemy

ale fundamenty rozwalacie tak? po szopie? trzebabyło Polinke wezwać.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
leon60 19:33, 26 lut 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
nawigatorka napisał(a)

ale fundamenty rozwalacie tak? po szopie? trzebabyło Polinke wezwać.

tak dobrze, że wylewkę skuliśmy w listopadzie to ciut mniej mamy
nie chciałam dziewczyny już męczyć dość się napracowała u siebie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
nawigatorka 19:34, 26 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
leon60 napisał(a)

tak dobrze, że wylewkę skuliśmy w listopadzie to ciut mniej mamy
nie chciałam dziewczyny już męczyć dość się napracowała u siebie

no to mieliście faktycznie robotę...mam nadzieję, ze my naszych fundamentów rozbierać kiedys nie będziemy jutro walczycie dalej czy juz koniec?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
leon60 19:37, 26 lut 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
nawigatorka napisał(a)

no to mieliście faktycznie robotę...mam nadzieję, ze my naszych fundamentów rozbierać kiedys nie będziemy jutro walczycie dalej czy juz koniec?

jak dobrze wymasuję eMa to może jutro będzie w stanie coś podziałać
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies