Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

malkul 13:29, 10 maj 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
nawigatorka napisał(a)
A macie jakies doswiadczenia z takim dereniem?



ja mam

negatywne.
mega kapryśny jest choc przepiękny mam go od począku założenia ogrodu, miał wypełnić cały kwadrat 2mx2m do dzis po tylu latach jest tylko pare małych kiepkskiej jakości kepek. większoć zdehła , słabiutko przyrasta do smierci mi tego nei zadarni
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Pszczelarnia 13:30, 10 maj 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Jakie masz cisy w obwódce wokół graba?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
magnolia 13:35, 10 maj 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
nawigatorka napisał(a)

Nie wiem czy dobrze roxumiem. To jest jedwn koniec tej rabaty-pod wisnia rosna odbkilku di jarzmianki i carex.tam mialabym dac tez molinie? W zasadzie moge kilka.



A to drugi koniec tu grsb cisy w srodku okrywowe roze


juz widzę-po obu stronach do bukszpanów. Jak urosną będzie ok. Ale jesli w jarzmianki możesz wsadzić kilka molinni, tak żeby je kapnąć jeszcze blisko szpaleru moliniowego, to ładnie .
____________________
magnolia 13:39, 10 maj 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Pszczelarnia napisał(a)
Bawić ale gdzieś "w lesie". Na rabacie pod mocnymi krzakami (np. pod jaśminowcem). Są bardzo kłączaste i musi ich być dla efektów więcej a to wiąże się z miejscem i ich ekspansją. Ja mam pod/za płotem w grabach.

w cieniu, nawet w trudnym, suchym. Ale tzreba się liczyc z tym że z czasem zajmą dużo miejsca i że wygryzą byliny do których dojdą
ja je mam i uwielbiam- teraz nasz deskowy tarasi jest cały skąpany w ich zapachu.
____________________
beta 13:40, 10 maj 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
magnolia napisał(a)

w cieniu, nawet w trudnym, suchym. Ale tzreba się liczyc z tym że z czasem zajmą dużo miejsca i że wygryzą byliny do których dojdą
ja je mam i uwielbiam- teraz nasz deskowy tarasi jest cały skąpany w ich zapachu.


ale się rozmarzyłam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
malkul 13:42, 10 maj 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
piekne kepy lawendowe jak zielone podusie cięłaś po zimie coś wogóle?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
nawigatorka 13:42, 10 maj 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Pszczelarnia napisał(a)


Moje też kiepskie, mam po raz drugi aż się zastanawiam, co im nie odpowiada.
Może to przyczyna są sadzonki a nie moje błędy uprawy?
ale ja o swoich littel byny pochlepnie pisalam.orzessdzam je a one wielkie rosna jak na swoj gatunek i odmiane oczywiście
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 13:43, 10 maj 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Pszczelarnia napisał(a)
Bawić ale gdzieś "w lesie". Na rabacie pod mocnymi krzakami (np. pod jaśminowcem). Są bardzo kłączaste i musi ich być dla efektów więcej a to wiąże się z miejscem i ich ekspansją. Ja mam pod/za płotem w grabach.
na te okspansje teoche licze
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 13:43, 10 maj 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malkul napisał(a)


ja mam

negatywne.
mega kapryśny jest choc przepiękny mam go od począku założenia ogrodu, miał wypełnić cały kwadrat 2mx2m do dzis po tylu latach jest tylko pare małych kiepkskiej jakości kepek. większoć zdehła , słabiutko przyrasta do smierci mi tego nei zadarni
szkoda.bo piekny i eielkie sadzonki w szkolce
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 13:43, 10 maj 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
też mi się ten dereń od dawna podoba, dobrze, że poczytałam o Waszych doświadczeniach z nim.
A konwalie uwielbiam, mam między serbami i będę się cieszyć jak ich będzie coraz więcej.
____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies