Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 08:05, 18 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)
Świętem ete koryta, jaki będą miały kolor po wyczyszczeniu. Będzie dwupoziomowe ciurkadło?

Marzeno one sa juz umyte na koncowych zdjeciach.z xewnatrz maja piaskowy kolor.wewnatrz pozostal ciemny kolor pewnie dlatego ze sa juz trwale odbarwione od jedzenia zwierzat.e koncu to koryta bedzie cos bardziej użytkowego
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 08:06, 18 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
KasiaWB napisał(a)
Noooo ale akcja była jestem pod wrażeniem i gratuluję Wielka pochwała i pozdrowienia dla całej świetnej ekipy
ekipa zgrana.niepozabijali sie choc kierownikow bylo kilku wyjecie z zaladunkiem zajelo im 1,5 h. Dziekuje
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Konieczki 09:12, 18 lip 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Gratuluję
Będzie szykownie i z tupetem
____________________
Zielonym do góry... :)
Sonka 09:22, 18 lip 2016


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2269
Sledzę i jestem ciekawa ciurkadełka, ja o takim kole marzę od lat, niestety bezskutecznie, u nas nie ma, choć niektóre budynki też poniemieckie, ale śladu o takich elementach nie ma. Fajną jesteście parą, zakręconą, na ogród, pewnie nie tylko, nigdy nie będzie u Was nudy.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
jankosia 09:41, 18 lip 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Ale akcja ja pierdziu! Fajnie to przy wgłębniku się prezentuje- zaje... kontrast- to lubię Ale chyba te paleciaki pod spodem to tylko tymczasowe co? To potrzebuje solidnych podpór bo skoro siedmiu chłopa.... Mnie osobiście takie koryta przerażają. Chyba bym się nie zdecydowała bo... nasz sąsiad zmarł zmiażdżony przez takie koryto (betonowe). Teraz to mi się niespecjalnie kojarzy Trzeba uważać, żartów nie ma. Ględzę? Chyba tak....
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
nawigatorka 10:15, 18 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Konieczki napisał(a)
Gratuluję
Będzie szykownie i z tupetem
tylr gratulacji a to tylko kupa kamienia
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 10:17, 18 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Sonka napisał(a)
Sledzę i jestem ciekawa ciurkadełka, ja o takim kole marzę od lat, niestety bezskutecznie, u nas nie ma, choć niektóre budynki też poniemieckie, ale śladu o takich elementach nie ma. Fajną jesteście parą, zakręconą, na ogród, pewnie nie tylko, nigdy nie będzie u Was nudy.
dementuje.ani z zarna ani z koryta ciurkadelka nie bedzie
Samo ciurjadelko bedzie ale moze za rok i zupelnie z czegos innego.
Polecam szukanie w ogloszeniach na portalach sprzedazowych.ja tez dlugo sxukalam ale sie udalo.
A za mile slowabo nas dziekujemy
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 10:19, 18 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
jankosia napisał(a)
Ale akcja ja pierdziu! Fajnie to przy wgłębniku się prezentuje- zaje... kontrast- to lubię Ale chyba te paleciaki pod spodem to tylko tymczasowe co? To potrzebuje solidnych podpór bo skoro siedmiu chłopa.... Mnie osobiście takie koryta przerażają. Chyba bym się nie zdecydowała bo... nasz sąsiad zmarł zmiażdżony przez takie koryto (betonowe). Teraz to mi się niespecjalnie kojarzy Trzeba uważać, żartów nie ma. Ględzę? Chyba tak....

Koryto przy wglebniku zostaje tylko musimy zdjac je jednak bo stoi teraz na bloczkach i jest za wysoko.

To drugie stojace na paletach bedzie niebawem przetransportowane.musimy tylko uszykowac mu miejsce.

Kontrast tez lubie.to co stare wydaje sie dzieki niemu dtarsze a to co nowoczesne jeszcze bardziej modern.

Sasiada zal.ale w zyciu roznie bywa.wypadki samochodowe sa powszechne a ludzie jezdza dalej...ale skojarzenia rozumiem
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
MirellaB 10:36, 18 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Podziwiam za organizację i wytrwałość.
Widziałam chyba podobne koryta, ale mniejsze też starocie na sprzedaż i pomyślałam o Tobie

Jedziesz na Różany Weekend do Rosarium?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
nawigatorka 11:08, 18 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
MirellaB napisał(a)
Podziwiam za organizację i wytrwałość.
Widziałam chyba podobne koryta, ale mniejsze też starocie na sprzedaż i pomyślałam o Tobie

Jedziesz na Różany Weekend do Rosarium?

Takich koryt troche jest ale za ten rozmiar ceny jak za stary samochod
O weekendzie nie slyszalam ale.chyba za mala fanka roz jestem co innego gdyby to byly trawy...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies