Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 07:49, 04 gru 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)
Zaczwyciła mnie choinka.

Gwiazdki z cieniutkiej sklejki kupowałam rok temu na alle. Od razu miały otworki. Inspirację firanki znam

Inspiracje nie są tajemnicąsklejka jedynie do firanki za ciezka by byla choć sama czestobsjlejkowe rzeczy kupuje
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ren133 09:46, 04 gru 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
nawigatorka napisał(a)
ale ja zamawiam w jednej maleńkiej kwiaciarni.prawie na wsi.przecież i Wasi kwiaciarze gdzieś się zaopatruja


w sumie masz rację ... jest taka jedna pani, którą mogłabym poprosić o to czy tamto ... spróbuję
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Luki 11:08, 04 gru 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
W tym roku ciasto oznaczone i zabezpieczone by dodatkowych składników nie było
Dekoracje bardzo mi się podobają i ja mimo wszystko nazywam to sobie minimalizmem z przepychem, a to sztuka zrobić to ze smakiem i gustem, super robota
Oczywiście na święta to nie moja bajka, ale ja nie z tych co tylko w jedną stronę patrzą.
Firanki przypomniały mi jak w podstawówce wycinałem dziesiątki gwiazdek i choinek na okna, a takich bajerów jak dziurkacz to wtedy nie było, oczywiście nasza plastyczka gustownie taśmą na okno lepiła... oj jak ja tej baby nie lubiłem, w sumie to nadal jej nie lubię
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Kasya 12:10, 04 gru 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42227
Coś mi chyba nie wyszło ciasto na pierniki
Bardzo pęka podczas walkowania
Nie pamietam żeby tak było w zeszłym roku i nie wiem co złe zrobiłam ...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
nawigatorka 13:12, 04 gru 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ren133 napisał(a)


w sumie masz rację ... jest taka jedna pani, którą mogłabym poprosić o to czy tamto ... spróbuję
daj znac
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lojalna_ 13:32, 04 gru 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Subtelnie cudnie ☆☆☆☆ Pani malarka dekoracji )) ) historia świąteczna opowiedziana w intrygujących detalach)


Aska mam amerylisa w czarnej donicy z ikely i w mchu od długiego juz czasu )) ale Twoje trojaczki powalają !!♡
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
beta 15:00, 04 gru 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Nawi...dałaś czadu z tymi dekoracjami...podoba mi się wszystko...bez wyjątku

pozdr
u mnie w tym roku podobnie jak u Magdy- dekoracje "na leniucha"
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
AniMa 15:03, 04 gru 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Po dwóch dniach sprzatania, biegania po sklepach...siadłam i od razu takie widoki u Ciebie. No relaks dla oczuPięknie bardzo, bardzo pięknie
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
anulajda 15:39, 04 gru 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Asiu piękne dekoracje świąteczne i moja ukochana biel i szarości tak jak lubię a zwłaszcza choinka betonowa przed wejściem skradła moje serce
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
nawigatorka 17:05, 04 gru 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Luki napisał(a)
W tym roku ciasto oznaczone i zabezpieczone by dodatkowych składników nie było
Dekoracje bardzo mi się podobają i ja mimo wszystko nazywam to sobie minimalizmem z przepychem, a to sztuka zrobić to ze smakiem i gustem, super robota
Oczywiście na święta to nie moja bajka, ale ja nie z tych co tylko w jedną stronę patrzą.
Firanki przypomniały mi jak w podstawówce wycinałem dziesiątki gwiazdek i choinek na okna, a takich bajerów jak dziurkacz to wtedy nie było, oczywiście nasza plastyczka gustownie taśmą na okno lepiła... oj jak ja tej baby nie lubiłem, w sumie to nadal jej nie lubię
usmiałąm sie przy Twoich wspomnieniach.
dziurkacz mnie uwiódł choc do dziś mam wyrzuty z ten wydatekminimalizma z przepychem....hmmm ładne.dziękuję
a nie odpowiedziałeś czy smakują?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies