Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Kacha123 09:08, 28 lis 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Lubię ten dreszczyk emocji jak zaglądam do Ciebie. Nigdy nie wiem, czym zaskoczysz, ale zawsze wiem, że będzie coś EXTRA! Pozdrawiam
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
nawigatorka 09:14, 28 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Kacha123 napisał(a)
Lubię ten dreszczyk emocji jak zaglądam do Ciebie. Nigdy nie wiem, czym zaskoczysz, ale zawsze wiem, że będzie coś EXTRA! Pozdrawiam

Dreszczyk emocji? Hehe dobre.a ja ostatnio podlapalam od Magnoli ze ja mdla jak zupa pieczarkowa jestem
Dziekuje Kasiu choc przeceniasz moje mozliwosci.ale bede sie starala dreszczyku nie zawiesc
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 17:46, 28 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Poza wiankami na drzwiach wisialy u mnie w ubieglym roku dwa wianki na skrzydla bramy.a ze byly swierkowe juz ich nie ma wiec w tym roku zastapia je wianki z szyszek ale wtroche unowoczesnionej formie ale w mojej swiatecznej kolorystyce bieli i zieleni. Te wianki musza byc dosc skromne by nie konkurowaly z glownym wiankiem na drzwiach,ktory jest bardzo bogaty.
Pierwszy wianek gotowy, drugi tez tylko farby zabraklo na razie wisi na kominku.

Bardzo dziekuje iwce za piekne duze szyszki,ktore mi wyslala i ktorych tu uzylam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ivo 17:50, 28 lis 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Śliczne Takie naturalne.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
iwka 17:51, 28 lis 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
ale trafiłam cudnie Ci wyszedł zaległości od czwartku mam, muszę nadrobić, pierniczki zamknięte w słoju widziałam, śliczne
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
nawigatorka 17:59, 28 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ivo napisał(a)
Śliczne Takie naturalne.
Ale mam nadzieje ze nie rustykalnie bo by to u mnie nie gralo.a jak pierniki chcialam ale juz widzialam.zuch dziewczyna
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 18:00, 28 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
iwka napisał(a)
ale trafiłam cudnie Ci wyszedł zaległości od czwartku mam, muszę nadrobić, pierniczki zamknięte w słoju widziałam, śliczne

A chcialam podlinkowac u Ciebie a Ty juz jestes.dlugo nad nimi myslalam,mam nadzieje ze nie masz.mi za zle ze je pomalowalam ale takie uu mnie lepiej pasuja.wianki nie maja podkladu wiec z samych szyszek nie bylo latwo to zrobic.ale sie ostatecznie udalo
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
leon60 18:19, 28 lis 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
mlaszczę z zachwytu
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
iwka 18:19, 28 lis 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
nawigatorka napisał(a)

A chcialam podlinkowac u Ciebie a Ty juz jestes.dlugo nad nimi myslalam,mam nadzieje ze nie masz.mi za zle ze je pomalowalam ale takie uu mnie lepiej pasuja.wianki nie maja podkladu wiec z samych szyszek nie bylo latwo to zrobic.ale sie ostatecznie udalo


ha ha właśnie napisałam u siebie, czy nie masz mi za złe że tak sobie betonuję

przecież są Twoje pomalowane są śliczne i bardzo mi się podobają

ja sobie właśnie uplotłam w celach odstresowania wianek z papieru, pomalowałam bejcą i mi się nie podoba, chyba na biało przemaluję
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Konieczki 18:32, 28 lis 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Aśka jesteś naszym natchnieniem... Beton, pierniki, cottony....
A Ja czytam forum 5min dziennie - z czego 4min55sekund u Ciebie i tak mam braki....
____________________
Zielonym do góry... :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies