Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 20:57, 03 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ivo napisał(a)
Navi zaglądam i czytam tylko nie zawsze piszę ale dziś już muszę - uwielbiam tu zaglądać i czerpać inspirację , motywować się do działania i podziwiać Twoje pomysły. Ściskam Cię za to że jesteś i że dzielisz się z nami Twoim ogrodem, wnętrzami , pomysłami i samą sobą.
A wianek też uplotłam i to wcale nie takie proste, jak będzie gotowy to wstawię fotki.
Świetny stroik na stół A z tym mchem to jak to zrobić żeby jak najdłużej był jak to powiedziec "żywy"?

Iwono tak napisalas ze cieplo na sercu sie robi.ciesze sie ze zagladasz i ze nie zawodze oczekiwan jestem tu glownie by uczyc sie od Was,inspirowac od Was,a jesli moge dac cos z siebie choc z dziedzin okoloogrodowych to bardzo mnie to cieszy.wiele z moich pomyslow widzialialoby tglko kilka oczu a dzieki forum moge sie podzielic i zaopiniowac wsrod Was co bardzo sobie cenie.
Z pleceniem wiankow jak z murowaniem-jak fundament czyli poczatek zrobisz prosto to i reszta sie uda.trzymam kciuki.mozesz pomoc sobie druciem albo żyłka.
A mech-najladniejszy jest chrobotek ale dosc drogi.postar sie moj zwilzec a jak zbrzydnie pojade po nowy
Buziaki
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:57, 03 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)
Beton, koronki, poroże fajnie tu u Ciebie

Koronki z plastiku rozgosc sie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
malkul 20:58, 03 gru 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
nawigatorka napisał(a)
A i betony dostaly swiateczny look


lubięte betony Twoje barrdzooo, ciesze że mam też kawałeczek u siebie
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
nawigatorka 21:03, 03 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malkul napisał(a)


lubięte betony Twoje barrdzooo, ciesze że mam też kawałeczek u siebie

Tylko swieczka do niwdawna byla obsypana kawa i na zdjeciu (na zywo nie) widac ze sie odbarwila.
Ab ovo... jajko juz masz a co bedzie dalej?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
inag 23:31, 03 gru 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
We wtorek byłam w Gorzowie i przez zupełny przypadek znalazłam niesamowitą kwiaciarnię. Ozdoby po prostu zapierały dech w piersiach - tak samo jak ceny... Ale Twoje w niczym im nie ustępują. Babka mimo olbrzymich (naprawde olbrzymich) cen ma mnóstwo zamówień i wciąż produkuje nowe dekoracje. Jestem pewna, że gdybyś się odważyła na założenie własnego punktu z rękodziełem, zrobiłabyś furorę tak samo jak one
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
polinka 07:53, 04 gru 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
nawigatorka napisał(a)
A i betony dostaly swiateczny look


Betony ze świątecznymi dekoracjami przepiękne W prostocie cały urok
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
siakowa 08:00, 04 gru 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Tak slicznue wyglądają
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
malkul 08:46, 04 gru 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
nawigatorka napisał(a)

...
Ab ovo... jajko juz masz a co bedzie dalej?

jeszcze chcesz mi coś wylać? że tak pytasz zagadkowo
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
nawigatorka 12:03, 04 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
inag napisał(a)
We wtorek byłam w Gorzowie i przez zupełny przypadek znalazłam niesamowitą kwiaciarnię. Ozdoby po prostu zapierały dech w piersiach - tak samo jak ceny... Ale Twoje w niczym im nie ustępują. Babka mimo olbrzymich (naprawde olbrzymich) cen ma mnóstwo zamówień i wciąż produkuje nowe dekoracje. Jestem pewna, że gdybyś się odważyła na założenie własnego punktu z rękodziełem, zrobiłabyś furorę tak samo jak one

Ilono fajnie znalezc takie miejsce i przyznam ze zazdroszcze ze komus powodzi sie taki biznes.bo to ladnie wyglada ale latwe nie jest.nie ukrywam ze gdybym mogla laczyc pasje z praca byloby super.ale jak na razie to zarabiam na waciki ludzie podziwiaja takie produkty ale kupuja sporadycznie niestety.
A kule dostalas?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:04, 04 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Paulino Kasiu - nie od dzis wiadomo ze less is more.choc na święta mozna troszke zabłysnąć
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies