Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » "W kolorze blue"

Pokaż wątki Pokaż posty

"W kolorze blue"

Ensata 22:53, 28 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Zeta, on rośnie jak szalony. A na kota u mnie juz nie działa M patrzy jak na wariatkę, mówi, kup drzewo, porzadne, a nie tak jakies popierdółki
____________________
W kolorze blue
Madzenka 23:20, 28 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
O wylrezdaż garażowa ?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ensata 23:23, 28 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Marzen tia, polewam wino przy okazji. Chcesz? Własciwie juz po wyprzedazy. Nieskromnie przyznam, ze sama chętnie bym się załapała u kogoś. Ze sklepu znowu dostane popierdółkę do kwadratu
____________________
W kolorze blue
Milka 23:24, 28 lip 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zeta napisał(a)
No zesz Ty a u mnie jak umarła nigdzie jej nie ma ...aż specjalnie zrobiłam jej rabatę bez kory ...i latam i pielę ta cholerną rabatę co by ta angielska dama miała miejsce się siać....no osłabienie normalnie...I stipę ukochana jej dosadziłam może też się wysieje...już się zastanawiam ...może ją wysadzić na zimę i przechować jakoś??????
W tym roku mam ją dzięki Małej Mi ( dziękuję Aniu) ....bo gdyby nie ona mogę ją kupić za bagatela 20 zł.


O rany, ale cena, a my wywalilismy stosy kwitnacych, pewnie dalej bede wywalac, wnerwia mnie, za duźo jej
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 23:26, 28 lip 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ensata napisał(a)

Szukam
Rozchodnika Matrony
Seslerii Jesiennej
Trzcinnik Krótkowłosy
Czyściec Wielkokwiatowy
Trzmielinę Minimus

Jazzy, to konsekwencja mojej rabaty oczkowej, róże idą do różanki. W różance tłok, to musi iść za trawnikową, a tam mam najwiekszy bajzlownik. Plus kaliny, które u mnie się nie sprawdzaja. Bez, kompletnie ciapniety bez pomysłu. Tam mam tez werbeny z których rezygnuja całkiem, przetacznik, który mnie wnerwia od zawsze, mam jeszcze takie jakby liatry, ale białe. Mam za dużo roślin, za mały ogród i przez to bajzel



Mam trzcinnik sztuk 5 i czysciec, sztuk duzo
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Ensata 23:37, 28 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
O,co co chcesz w zamian, w sumie to mi tylko azalie zostały ale..ja chetnie odkupie rosliny od Ciebie. O, mam bodziszki jeszcze, bordo liscie, fioletowe kwiatki, kuklik, uroczy, czerwony, takie zielone, pełzajace z fioletowymi kwiatkami, liscie pstrokate. Jutro się doedukuje. A w ogole jak Ty mozesz nie miec na imię Miłka Pauje bardzo do Ciebie
____________________
W kolorze blue
nawigatorka 23:50, 28 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A ja myslałam, że buk przyjechał a tu targowisko Mistrzyni urabiania eMa poległa na zakazie zakupów - nie wierze
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Ensata 23:52, 28 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Ale walczyłam dlugo i dzielnie. Pamietaj, ze ja mam już zakupioną oczkową nową. Plus, nie wywale ładnych roślin. Co mam z nimi zrobić?
____________________
W kolorze blue
Milka 06:41, 29 lip 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ensata napisał(a)
O,co co chcesz w zamian, w sumie to mi tylko azalie zostały ale..ja chetnie odkupie rosliny od Ciebie. O, mam bodziszki jeszcze, bordo liscie, fioletowe kwiatki, kuklik, uroczy, czerwony, takie zielone, pełzajace z fioletowymi kwiatkami, liscie pstrokate. Jutro się doedukuje. A w ogole jak Ty mozesz nie miec na imię Miłka Pauje bardzo do Ciebie


Azalaie mi pasuja a ja oddam ci trzcinniki i czysciec, bo mam w nadmiarze, sa jeszcze kostrzewy w nadmiarze i rozowe bodziszki
dzieki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
07:24, 29 lip 2015
Trzmielinę Minimus - pierwszy raz słyszę ...ale moze być ciekawa na obwódki - chyba ze przemarza i z rzuca lisci na zime ..to juz gorzej

a widziałaś ją u kogoś w ogrodzie?

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies